Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 17
Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego
Precyzyjna pilarka tarczowa do cięcia wgłębnego do dokładnego cięcia.
Idealna do montażu mebli lub desek. Zalecana do użytku z szyną prowadzącą.
Kompatybilny z szyną prowadzącą dla bardziej precyzyjnych cięć.
Precyzyjne, dokładne cięcie zapewnia lustrzane wykończenie bez odprysków.
Elektroniczna kontrola prędkości utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem, zapewniając płynniejsze cięcie o wyższej jakości.
Łatwa do ustawienia regulacja głębokości z dużą skalą.
Funkcja łagodnego rozruchu minimalizuje wstrząsy podczas startu, płynnie uruchamiając narzędzie.
Ergonomiczny, gumowany przedni uchwyt i rączka zapewniają dodatkowy komfort.
| Moc znamionowa | 1300 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 2200 - 6400 obr./min |
| Maksymalna zdolność cięcia przy 90° | 56 mm |
| Maksymalna zdolność cięcia przy 45° | 40 mm |
| Maksymalna zdolność cięcia przy 48° | 38 mm |
| Maksymalny zakres ukosu (z prawej) | -1 - 48 º |
| Średnica tarczy | 165 mm |
| Średnica otworu tarczy | 20 / 30 mm |
| Wymiary (D x S x W) | 341 x 225 x 250 mm |
| Ciężar | 4,4 kg |
| Przyłącze odkurzacza Ø wejście / wyjście | 35 / 43 mm |
Tarcza tnąca Specialized T.C.T 165 x 20 mm; 48Z B-07353
Klucz imbusowy 5 783203-8
Walizka Makpac (4) 821552-6
Wkład do walizki MAKPAC 837945-7
| Maks. głębokość cięcia przy 45°: | 40 mm |
| Maks. głębokość cięcia przy 90°: | 56 mm |
| Moc: | 1300 W |
| Napięcie: | 230 V |
| Opakowanie: | MAKPAC typ 4 |
| Praca z szyną prowadzącą: | Tak |
| Prędkość obrotowa: | 2200-5800 RPM |
| Przyłącze do odsysania pyłu: | Tak |
| Silnik bezszczotkowy: | Nie |
| Średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| Średnica tarczy: | 165 mm |
| Szyna prowadząca: | brak, |
| Tarcza w komplecie: | Tak |
| Typ zasilania: | sieciowe |
Makita rozpoczęła swoją działalność ponad 100 lat temu, jako dostawca silników. Japońska korporacja Makita została założona w 1915 roku - specjalizowała się wtedy w sprzedaży i naprawie opraw oświetleniowych, silników elektrycznych i transformatorów. Dzisiaj, z ponad 40 filiami zlokalizowanymi na całym świecie, Makita to globalna marka i pionier innowacyjności wytwarzający, w swoich fabrykach na całym świecie, produkty wysokiej jakości.
Makita to światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Produkty firmy Makita, to przede wszystkim: wysoka jakość, niezawodność, nieustanny rozwój oraz zaawansowanie technologiczne.
Fabryka Makita w Okazaki, położona w pobliżu głównej siedziby firmy, wytycza kierunek innym swoim zakładom produkcyjnym. Zarówno metody produkcji jak i maszyny Makita są opracowywane w tym samym zakładzie, aby utrzymać wysokie standardy produkcyjne. Dążąc do bardziej wydajnych i elastycznych procesów oraz metod produkcji, Makita wprowadza do wszystkich swoich fabryk innowacje opracowane właśnie w Okazaki.
Więcej o firmie Makita