Makita Wiertarko-wkrętarka udarowa aku 18V DHP490SF1J
- SKU: DHP490SF1J
- MAKITA
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 6
Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego
2-biegowa, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa z silnikiem bezszczotkowym zasilana akumulatorem 18V.
Dzięki technologii XPT, urządzenie posiada podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika.
Posiada 20-stopniową regulację momentu obrotowego + wiercenie + wiercenie z udarem.
Maksymalny moment obrotowy urządzenia wynosi 65 Nm.
Urządzenie cechuje uchwyt samozaciskowy oraz rękojeść pokryta elastomerem.
Podwójna dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania, oświetla obszar roboczy.
2-biegowa przekładnia mechaniczna; Tryb wysokiej prędkości do szybkiego wiercenia w lekkich zastosowaniach; Tryb niskiej prędkości do ciężkich zastosowań wymagających wysokiego momentu obrotowego.
Obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem.
| Wymiary (D x S x W) | 172 x 81 x 255 mm |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Obsługiwane akumulatory | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Prędkość obr. na biegu jałowym | 0 - 500 / 1900 min⁻¹ |
| Częstotliwość udarów na biegu jałowym | 0 - 7500 / 28500 min⁻¹ |
| Maksymalny moment obrotowy miękki / twardy | 27 / 50 Nm |
| Maksymalny moment obrotowy | 65 Nm |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie | 13 mm |
| Maksymalna średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie | 38 mm |
| Trzon napędowy | 1/2"-20UNF " |
| Zakres mocowania | 1,5 - 13 mm |
| Waga maszyny z akumulatorem | 1,4 - 1,7 kg |
Walizka Makpac (2) 821550-0
Wkład do walizki Makpac (2) 837916-4
Akumulator BL1830B (18V / 3,0 Ah) LXT®
Ładowarka DC18SD LXT®
Makita rozpoczęła swoją działalność ponad 100 lat temu, jako dostawca silników. Japońska korporacja Makita została założona w 1915 roku - specjalizowała się wtedy w sprzedaży i naprawie opraw oświetleniowych, silników elektrycznych i transformatorów. Dzisiaj, z ponad 40 filiami zlokalizowanymi na całym świecie, Makita to globalna marka i pionier innowacyjności wytwarzający, w swoich fabrykach na całym świecie, produkty wysokiej jakości.
Makita to światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Produkty firmy Makita, to przede wszystkim: wysoka jakość, niezawodność, nieustanny rozwój oraz zaawansowanie technologiczne.
Fabryka Makita w Okazaki, położona w pobliżu głównej siedziby firmy, wytycza kierunek innym swoim zakładom produkcyjnym. Zarówno metody produkcji jak i maszyny Makita są opracowywane w tym samym zakładzie, aby utrzymać wysokie standardy produkcyjne. Dążąc do bardziej wydajnych i elastycznych procesów oraz metod produkcji, Makita wprowadza do wszystkich swoich fabryk innowacje opracowane właśnie w Okazaki.
Więcej o firmie Makita