Makita Wiertarko-wkrętarka aku 18V DDF492RTJ
- SKU: DDF492RTJ
- MAKITA
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 18
Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego
2-biegowa, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z silnikiem bezszczotkowym do ciężkich zastosowań.
Zwiększona wydajność w zastosowaniach wymagających ciągłej pracy pod dużym obciążeniem.
Dzięki technologii XPT, urządzenie posiada podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika.
Posiada 21-stopniową regulację momentu obrotowego + wiercenie.
Posiada wytrzymałą, wykonaną z metalu obudowę przekładni.
Moment obrotowy sprzęgła regulowany w zakresie 1,0 - 12,0 Nm, a maksymalny moment obrotowy urządzenia to 141 Nm.
Dostępna z uchwytem samozaciskowym.
Podwójna dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania, oświetla obszar roboczy.
Wysoce wydajna i kompaktowa maszyna do użytku profesjonalnego.
Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski do łatwego montażu i demontażu bitów.
Elektroniczna ochrona przed przeciążeniem chroni użytkownika i urządzenie.
System ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski
Hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora.
| Wymiary (D x S x W) | 179 x 81 x 265 mm |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Obsługiwane akumulatory | 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg | 0 - 550 obr./min |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg | 0 - 2100 obr./min |
| Maksymalny moment obrotowy miękki / twardy | 65 / 130 Nm |
| Maksymalna średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie | 50 mm |
| Zdolność wiercenia - otwornica | 152 mm |
| Zakres mocowania | 1,5 - 13 mm |
| Waga maszyny z akumulatorem | 2,3 - 2,6 kg |
Uchwyt do mocowania na pasku 346317-0
Szybkomocujący uchwyt wiertarski 763252-1
Końcówka wkrętakowa nr 2 784637-8
Uchwyt na bity 452947-8
Rękojeść boczna 122F13-8
Walizka Makpac (2) 821550-0
Wkład do walizki Makpac (2) 837916-4
2x Akumulator BL1850B (18V / 5,0 Ah) LXT®
Ładowarka DC18RC LXT®
Makita rozpoczęła swoją działalność ponad 100 lat temu, jako dostawca silników. Japońska korporacja Makita została założona w 1915 roku - specjalizowała się wtedy w sprzedaży i naprawie opraw oświetleniowych, silników elektrycznych i transformatorów. Dzisiaj, z ponad 40 filiami zlokalizowanymi na całym świecie, Makita to globalna marka i pionier innowacyjności wytwarzający, w swoich fabrykach na całym świecie, produkty wysokiej jakości.
Makita to światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Produkty firmy Makita, to przede wszystkim: wysoka jakość, niezawodność, nieustanny rozwój oraz zaawansowanie technologiczne.
Fabryka Makita w Okazaki, położona w pobliżu głównej siedziby firmy, wytycza kierunek innym swoim zakładom produkcyjnym. Zarówno metody produkcji jak i maszyny Makita są opracowywane w tym samym zakładzie, aby utrzymać wysokie standardy produkcyjne. Dążąc do bardziej wydajnych i elastycznych procesów oraz metod produkcji, Makita wprowadza do wszystkich swoich fabryk innowacje opracowane właśnie w Okazaki.
Więcej o firmie Makita