Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 53
Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego
Maszyna objęta gwarancją MAFELL-Complete
Co oferuje gwarancja MAFELL-Complete?
Dzięki 3-letniej gwarancji MAFELL Complete możesz cieszyć się pełnym 36-miesięcznym kompleksowym bezpieczeństwem przed kosztami naprawy.
K 85-18 jest doskonale przygotowana na przyszłe wyzwania w obróbce drewna. Nie tylko dzięki wzorowej jakości materiałów i wykonania, ale także dzięki przemyślanej łatwości obsługi i kompatybilnej technologii podwójnego akumulatora.
Dzięki MAFELL ErgoBalanceConcept nasze ręczne pilarki tarczowe są zoptymalizowane do wszystkich rodzajów pracy. Umożliwia to nie tylko precyzyjną pracę, ale także ergonomicznie zoptymalizowane prowadzenie. Skutecznie zapobiega to zmęczeniu.
Czysta moc i wysoki moment obrotowy zyskują zupełnie nowego znaczenia dzięki wysokowydajnym silnikowi CUprex. Oferuje elektronicznie zoptymalizowaną wydajność i nowo opracowaną technologię kontroli przed przeciążeniem. Płynna regulacja obrotów pozwala dobrać prędkość cięcia do materiału i przeznaczenia.
Demontowanie klina nie jest już konieczne – klin prowadzący FLIPPKEIL oferuje optymalną łatwość obsługi i pełne bezpieczeństwo przy wykonywaniu cięć zanurzeniowych.
Optymalny wyrzut wiórów, zwłaszcza podczas cięcia materiałów izolacyjnych.
Jasne diody LED zapewniają szerokie oświetlenie obszaru roboczego.
Cięcie po zaznaczeniu. Wskaźnik cięcia automatycznie dopasowuje się do ustawionego kąta nachylenia.
Głębokość cięcia do 88 mm. Nawet z szyną prowadzącą osiąga się wyjątkowe 82 mm.
Głębokość cięcia można regulować i blokować jednym ruchem.
Innowacyjna regulacja kąta zapewnia optymalną czytelność skali.
Dzięki nowej płycie podstawy pilarkę tarczową K 85-18 można stosować z szyną do cięcia poprzecznego.
![]() | ![]() |
| Idealnym zastosowaniem elementu prowadzącego L jest cięcie na długość drewna konstrukcyjnego do głębokości cięcia 82 mm i długości cięcia poprzecznego 370 mm. | Cięcie wzdłużne z szyną prowadzącą lub ogranicznikiem równoległym i dużą głębokością cięcia. W modelu K 85-18 dwa wydajne akumulatory CAS 18 V zapewniają bezkompromisową moc 36 V. |
![]() | ![]() |
| 2 akumulatory CAS zapewniają wyjątkową moc, niezależność, a dzięki systemowi akumulatorów CAS nic nie stoi na przeszkodzie, aby elastycznie korzystać z innych partnerów systemu. | Dzięki MAFELL ErgoBalance- Concept nasze ręczne pilarki tarczowe są zoptymalizowane do wszystkich rodzajów pracy. Umożliwia to nie tylko precyzyjną pracę, ale także ergonomicznie zoptymalizowane prowadzenie. |
| Głębokość cięcia | 0-88 mm |
| Głębokość cięcia przy 45o | 0-61,5 mm |
| Głębokość cięcia przy 60o | 0-44,5 mm |
| Głębokość cięcia z szyną | 0-82 mm |
| Zakres kąta nachylenia | 0-60o |
| Prędkość obrotowa | 2800-5200 min |
| Napięcie znamionowe | 2x18 V |
| Bateria | 18 V, 99 Wh, LiHD |
| Waga (łącznie z baterią) | 8,1 kg |
- Tarcza HM 237 x 1,8/2,5 x 30 mm WZ, 12Z, Symbol: 092590
- Klucz imbusowy 5 mm, Symbol: 093034
- Prowadnica równoległa, Symbol: 205323
- Systener L-MAX
- bez ładowarki
- bez akumulatorów
Mafell AG, Beffendorfer Straße 4, D-78727 Oberndorf / Neckar, Niemcy, mafell(at)mafell.de
| Maks. głębokość cięcia przy 90°: | 88 mm bez listwy / 82 mm z listwą |
| Napięcie: | 230 V |
| Praca z szyną prowadzącą: | Tak |
| Przyłącze do odsysania pyłu: | Tak |
| Silnik bezszczotkowy: | Nie |
| Średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| Średnica tarczy: | 237 mm |
| Szyna prowadząca: | brak |
| Tarcza w komplecie: | Tak |
| Typ zasilania: | Akumulator Li-ion |
| Zakres regulacji kątowej: | 0° do 60° |
| Opakowanie: | Systainer L-MAX |
| Praca z szyną do cięć poprzecznych: | Tak |
| Szyna poprzeczna: | brak |
| Maks. głębokość cięcia przy 45°: | 61,5 mm bez listwy / 55,5 z listwą |
| Maks. głębokość cięcia przy 60°: | 44,5 mm bez listwy / 38,5 mm z listwą |
| Akumulator: | 0 szt. |
| Ładowarka w komplecie: | 0 szt. |
| Prędkość obrotowa: | 2800-5200 RPM |
Firma Mafell powstała w 1899 roku, w Niemczech, w miejscowości Fellbach, stąd też pochodzi nazwa firmy MAschinenfabrik FELLbach. Już w 1926r rozpoczęła produkcję maszyn ciesielskich i stworzyła pierwszą na świecie jej przenośną wersję. Początek lat 60-tych: wprowadzenie odlewów ze stopu magnezu.
Z pokoleniem nowych silników CUprex, Mafell oferuje wyjątkowe wyniki pracy oparte na maksymalnej wydajności, najnowocześniejszej technologii i optymalnej wygodzie dla użytkownika. Nowa technologia zwiększa system bezpieczeństwa i wygodę dla użytkownika. Łagodny rozruch, zmniejszenie obrotów na biegu jałowym, stała prędkość obrotowa pod obciążeniem i zabezpieczenie przed przeciążeniem. Technologia kontroli CUprex zapewnia utrzymywanie stałej prędkości obrotowej - zwłaszcza pod dużym obciążeniem.
Nikt inny w branży nie oferuje tak szerokiego zakresu głębokości cięcia jak firma Mafell. Zaczynając od małych pilarek tarczowych z głębokością od 40 mm i ponad 200 mm w pilarkach ciesielskich, a kończąc na 400 mm przy pilarkach łańcuchowych.
W firmie Mafell, często przyjmują nowe podejście w dążeniu do opracowania lepszych maszyn. Na nowo przyglądają się maszynie i ponownie rozważają istotne aspekty danego urządzenia. I zawsze należycie uwzględniają przyszłe potrzeby przemysłu drzewnego. Wielokrotnie, wraz z wyjątkową jakością materiału i solidną jakością wykonania ich, strategia ta stwarza zadziwiające rozwiązania. Przykładowo, stale zwiększają funkcjonalność i łatwość obsługi maszyn. Dokładają wszelkich starań, aby zapewnić, że podczas pracy nie trzeba już myśleć o narzędziu. Po prostu dlatego, że Mafell zrobił to już za Ciebie. Skupiasz się na pracy i tylko na pracy.
Więcej o firmie MAFELL




