Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 72
Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego
Maszyna objęta gwarancją MAFELL-Complete
Co oferuje gwarancja MAFELL-Complete?
Dzięki 3-letniej gwarancji MAFELL Complete możesz cieszyć się pełnym 36-miesięcznym kompleksowym bezpieczeństwem przed kosztami naprawy.
Pilarki K 105-18 są doskonale przygotowane do sprostania przyszłym wyzwaniom w branży obróbki drewna. Nie tylko ze względu na ich wzorową jakość materiałów i wykonania, ale także dzięki przemyślanej łatwości obsługi i kompatybilnej technologii podwójnego akumulatora.
Dzięki koncepcji MAFELL ErgoBalanceConcept nasze przenośne pilarki tarczowe są zoptymalizowane do wszystkich rodzajów prac. Umożliwia to nie tylko precyzyjną pracę, ale także optymalne ergonomiczne prowadzenie. Skutecznie zmniejsza to zmęczenie.
Nie ma już potrzeby odkręcania klina rozdzielającego – FLIPPKEIL zapewnia optymalną łatwość obsługi i bezpieczeństwo podczas cięcia wgłębnego.
Zastosowanie:
- Cięcia poprzeczne i wzdłużne
- Cięcia ukośne do 60°
- Cięcia na jaskółczy ogon
- Cięcia wgłębne
- Fazowanie i rowkowanie
- Do obróbki drewna litego, płyt, materiałów izolacyjnych, drzwi, blatów roboczych oraz materiałów do wykończenia wnętrz i renowacji
Zalety:
- Optymalne usuwanie wiórów, zwłaszcza podczas cięcia materiałów izolacyjnych
- Jasne diody LED oświetlają duży obszar roboczy
- Cięcie ze znacznikiem. Wskaźnik automatycznie dostosowuje się do ustawionego kąta nachylenia
- Zwiększona głębokość cięcia do 110 mm (4 5/16 cala). Nawet w połączeniu z szyną prowadzącą osiąga wyjątkową głębokość 104 mm (4 1/8 cala).
- Głębokość cięcia ustawia się i blokuje jednym, szybkim ruchem.
- Dzięki nowemu układowi pochylania odczyt skali jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej.
- Dzięki rowkowi w płycie podstawy przenośną pilarkę można wykorzystać jako system do cięcia poprzecznego. Potrzebne jest do tego urządzenie prowadzące.
![]() | ![]() |
| Idealnym zastosowaniem prowadnicy L jest cięcie drewna konstrukcyjnego na wymiar, przy maksymalnej głębokości cięcia 104 mm i maksymalnej długości cięcia poprzecznego 370 mm. | Cięcia wzdłużne za pomocą szyny prowadzącej lub równoległej prowadnicy i dużej głębokości cięcia. |
![]() | ![]() |
| Dzięki 2 akumulatorom CAS zapewniającym wyjątkową moc i niezależność oraz systemowi akumulatorów CAS nic nie stoi na przeszkodzie elastycznemu wykorzystaniu innych partnerów systemowych. | Dzięki koncepcji MAFELL ErgoBalanceConcept nasze przenośne pilarki tarczowe są zoptymalizowane do wszystkich rodzajów prac. Umożliwia to nie tylko precyzyjną pracę, ale także optymalne ergonomiczne prowadzenie. |
![]() | |
| Ten produkt jest częścią systemu Cordless Alliance System. CAS oznacza: jedna bateria, wiele rozwiązań. 100% kompatybilność maszyn, akumulatorów i ładowarek! |
| Głębokość cięcia | 0-110 mm |
| Głębokość cięcia z szyną prowadzącą | 0-104 mm |
| Głębokość cięcia przy 45o | 0-77 mm |
| Głębokość cięcia przy 60o | 2-55 mm |
| Zakres kąta nachylenia | 0-60o |
| Prędkość obrotowa | 2800-5200 min |
| Napięcie znamionowe | 2x18 V |
| Średnica przyłącza odsysania | 35 mm |
| Ciężar z bateriami | 9,3 kg |
- Tarcza pilarska KSB-WL HW 280x2,8x30 mm, Z15-5 AT/FT, Symbol: 092598
- Prowadnica równoległa K 105-PA, Symbol: 212867
- Klucz imbusowy 5 mm
w kartonie
bez akumulatorów
bez ładowarki
Mafell AG, Beffendorfer Straße 4, D-78727 Oberndorf / Neckar, Niemcy, mafell(at)mafell.de
| Akumulator: | 0 szt. |
| Długość cięcia z listwą poprzeczną: | 370 mm |
| Ładowarka w komplecie: | 0 szt. |
| Maks. głębokość cięcia przy 45°: | 77 mm bez listwy / 71 mm z listwą |
| Maks. głębokość cięcia przy 60°: | 55 mm bez listwy / 49 mm z listwą |
| Maks. głębokość cięcia przy 90°: | 110 mm bez listwy / 104 mm z listwą |
| Napięcie: | 36 V |
| Opakowanie: | Karton |
| Praca z szyną do cięć poprzecznych: | Tak |
| Praca z szyną prowadzącą: | Tak |
| Prędkość obrotowa: | 2800-5200 RPM |
| Przyłącze do odsysania pyłu: | 35 mm |
| Średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| Średnica tarczy: | 280 mm |
| Szyna poprzeczna: | brak |
| Szyna prowadząca: | brak |
| Tarcza w komplecie: | Tak |
| Typ zasilania: | Akumulator Li-ion |
| Zakres regulacji kątowej: | 0° do 60° |
Firma Mafell powstała w 1899 roku, w Niemczech, w miejscowości Fellbach, stąd też pochodzi nazwa firmy MAschinenfabrik FELLbach. Już w 1926r rozpoczęła produkcję maszyn ciesielskich i stworzyła pierwszą na świecie jej przenośną wersję. Początek lat 60-tych: wprowadzenie odlewów ze stopu magnezu.
Z pokoleniem nowych silników CUprex, Mafell oferuje wyjątkowe wyniki pracy oparte na maksymalnej wydajności, najnowocześniejszej technologii i optymalnej wygodzie dla użytkownika. Nowa technologia zwiększa system bezpieczeństwa i wygodę dla użytkownika. Łagodny rozruch, zmniejszenie obrotów na biegu jałowym, stała prędkość obrotowa pod obciążeniem i zabezpieczenie przed przeciążeniem. Technologia kontroli CUprex zapewnia utrzymywanie stałej prędkości obrotowej - zwłaszcza pod dużym obciążeniem.
Nikt inny w branży nie oferuje tak szerokiego zakresu głębokości cięcia jak firma Mafell. Zaczynając od małych pilarek tarczowych z głębokością od 40 mm i ponad 200 mm w pilarkach ciesielskich, a kończąc na 400 mm przy pilarkach łańcuchowych.
W firmie Mafell, często przyjmują nowe podejście w dążeniu do opracowania lepszych maszyn. Na nowo przyglądają się maszynie i ponownie rozważają istotne aspekty danego urządzenia. I zawsze należycie uwzględniają przyszłe potrzeby przemysłu drzewnego. Wielokrotnie, wraz z wyjątkową jakością materiału i solidną jakością wykonania ich, strategia ta stwarza zadziwiające rozwiązania. Przykładowo, stale zwiększają funkcjonalność i łatwość obsługi maszyn. Dokładają wszelkich starań, aby zapewnić, że podczas pracy nie trzeba już myśleć o narzędziu. Po prostu dlatego, że Mafell zrobił to już za Ciebie. Skupiasz się na pracy i tylko na pracy.
Więcej o firmie MAFELL





