darmowa dostawa
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 30
Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego
Wydajne cięcie niezależnie od miejsca. Z myślą o indywidualnych wymaganiach użytkowników.
Nie ma znaczenia, czy chodzi o pracę na dachu, czy na ziemi – akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa HKC 55 K zapewnia wymaganą moc i niezbędną elastyczność. Szybkie cięcia poprzeczne dzięki prowadnicy FSK, precyzyjnie prowadzone cięcia dzięki szynie prowadzącej FS i powtarzalne cięcia pod kątem: HKC 55 K zapewnia pełną moc i wszechstronność w codziennej pracy. Funkcje takie jak innowacyjne zabezpieczenie KickbackStop, zdalne sterowanie osłoną wahadłową, klin prowadzący i wspomagana sprężynowo funkcja zagłębiania zapewniają najlepsze warunki pracy – bezpiecznie i komfortowo. Maksymalna moc, na której można polegać w każdej sytuacji: HKC 55 K w pełni wykorzystuje potencjał niezwykle wydajnego akumulatora 8,0 Ah. Dopasowane cienkotnące tarcze pilarskie zostały opracowane specjalnie z myślą o akumulatorowej ręcznej pilarce tarczowej i oferują szerokość cięcia 1,6 mm. Dodatkowo użytkownik osiąga nie tylko wyjątkową efektywność cięcia, ale korzysta także z wydłużonego czasu pracy akumulatora – co zapewnia maksymalną wydajność przy realizacji każdego projektu.
Wydajność: bezszczotkowy silnik EC-TEC o prędkości obrotowej 5200 obr./min w połączeniu z akumulatorami litowo-jonowymi zapewnia maksymalną efektywność cięcia.
Moc 18 V: idealna w połączeniu z akumulatorem 8,0 Ah Li-HighPower w celu zapewnienia maksymalnego czasu pracy i maksymalnej mocy. Możliwość używania również z akumulatorem Li-HighPower 5,0 Ah.
Mobilny system uciosarek przesuwnych: wykonywanie szybkich i precyzyjnych cięć poprzecznych z zachowaniem kąta za pomocą prowadnicy FSK.
Cienkie tarcze pilarskie 1,6 mm: opracowane specjalnie do pilarek akumulatorowych, zapewniają szybki postęp pracy i wydłużony czas pracy akumulatora.
Bezpieczne cięcie: dzięki innowacyjnemu zabezpieczeniu KickbackStop i zintegrowanemu klinowi prowadzącemu.
Łatwiejsza praca: komfortowa obsługa dzięki regulacji głębokości cięcia z funkcją zagłębiania i zdalnym sterowaniem osłoną wahadłową.
Precyzyjne cięcia ukośne: regulacja kątowa z funkcją centralnego zacisku od 0° do 50°.
Wszechstronność: możliwość połączenia ze sprawdzonymi szynami prowadzącymi.
![]() | ![]() |
| Większa moc i wytrzymałość. HKC 55 K posiada bezszczotkowy silnik EC-TEC o prędkości obrotowej 5200 obr./min. W połączeniu z elektroniką mocy i akumulatorem 8,0 Ah zapewnia on maksymalną wydajność cięcia i długi czas pracy. | Mobilny system uciosarek przesuwnych. HKC 55 K można z łatwością połączyć z prowadnicą FSK, co umożliwia precyzyjne cięcia poprzeczne z zachowaniem kąta. Do każdego zastosowania dostępna jest odpowiednia długość cięcia: 250 mm, 420 mm lub 670 mm. |
![]() | ![]() |
| Większe bezpieczeństwo dzięki KickbackStop. Wbudowane zabezpieczenie KickbackStop zmniejsza ryzyko obrażeń spowodowanych odbiciem podczas cięcia. Chroni nie tylko obrabiany element, ale także użytkownika. | Zdalna obsługa osłony wahadłowej. W celu zapewnienia dobrej widoczności tarczy pilarskiej i kontrolowanego cięcia osłonę wahadłową można otwierać za pomocą dźwigni. Ręce zawsze znajdują się przy tym w bezpiecznej odległości od tarczy pilarskiej. |
![]() | ![]() |
| Klin prowadzący zapewnia bezpieczną pracę. Klin prowadzący umożliwia swobodne, beznaprężeniowe i dzięki temu bezpieczne cięcie. Ponieważ jest on osadzony sprężyście w osłonie wahadłowej, możliwe jest również swobodne i bezpieczne wykonywanie cięć wgłębnych. | Cienkotnące tarcze pilarskie 1,6 mm. Zaprojektowane specjalnie z myślą o pilarkach akumulatorowych: w celu zapewnienia niewielkiego nacisku podczas cięcia, szybkiej pracy i wydłużonego czasu pracy akumulatora. Dzięki blokadzie wrzeciona FastFix wymiana tarczy pilarskiej jest łatwa i szybka. |
![]() | ![]() |
| Regulacja głębokości z funkcją zagłębiania. Wystarczy wcisnąć dźwignię i ustawić żądaną głębokość cięcia na podstawie skali. Odblokować pozycję zagłębiania i korzystając ze wspomaganej sprężynowo funkcji zagłębiania, zagłębić tarczę pilarską na wstępnie ustawioną głębokość w bezpieczny i komfortowy sposób. | Linia = cięcie. Dokładna praca przy cięciach ukośnych nawet do 50°. Podczas prac wykonywanych przy użyciu HKC 55 K w połączeniu z szyną prowadzącą wyznaczona linia pozostaje przy cięciu ukośnym zawsze równa krawędzi cięcia. |
![]() | ![]() |
| Okienko kontrolne i wskaźnik cięcia. Otwarta konstrukcja oraz okienko kontrolne po wewnętrznej stronie pozwalają obserwować linię cięcia i tarczę pilarską. Wskaźnik cięcia dodatkowo zwiększa precyzję. | Precyzyjne prowadzenie. Wszechstronność pilarki HKC 55 widoczna jest również w połączeniu z systemem szyn prowadzących Festool. I tak na przykład zastosowanie FS 1400/2 pozwala szybko i precyzyjnie docinać płyty izolacyjne. |
![]() | |
| Inteligentne rozszerzenie. Dzięki połączeniu z aplikacją Festool można w każdej chwili uzyskać dostęp do ważnych informacji na temat pilarki. Obejmują one szczegółowe wskazanie stanu naładowania akumulatora, a także dane dotyczące aktualnej temperatury silnika lub funkcji KickbackStop. Możliwe są również aktualizacje oprogramowania. |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 4500 min⁻¹ |
| Średnica tarczy pilarskiej | 160 mm |
| Zakres regulacji kątowej | 0-50 ° |
| Głęb. cięcia 0°; 90° | 0-55 mm |
| Głębokość cięcia przy 45°/50° | 42/38 mm |
| Przyłącze do odsysania pyłu Ø | 27/36 mm |
| Waga produktu | 3,60 kg |
| Rodzaj napędu | Akumulator |
Przekroje wzdłużne i poprzeczne w materiale o grubości do 55 mm
Idealne do zastosowań mobilnych na placu budowy
Przycinanie łat dachowych i desek profilowanych na potrzeby konstrukcji drewnianych
Przycinanie desek szalunkowych i bali podkładowych
Przycinanie desek, desek elewacyjnych i desek tarasowych
Przycinanie materiałów płytowych, takich jak płyty OSB, płyty wiórowe lub odporne na nacisk izolacyjne płyty pilśniowe
Bez akumulatora
Bez ładowarki
Tarcza pilarska HW 160x1,6x20 W18, Symbol: 578583
klucz imbusowy SW 5
Systainer³ SYS3 M 337, Symbol: 204844
Prowadnica FSK 420, Symbol: 769942
Festool GmbH, Postfach 1163, 73-236 Wendlingen, Niemcy, customerservice-pl(at)festool.com
| Ładowarka w komplecie: | 0 szt. |
| Maks. głębokość cięcia przy 45°: | 42 mm |
| Maks. głębokość cięcia przy 90°: | 55 mm bez listwy / 50 mm z listwą |
| Napięcie: | 18 V |
| Opakowanie: | Systainer SYS3 M 337 |
| Praca z szyną do cięć poprzecznych: | Tak |
| Praca z szyną prowadzącą: | Tak |
| Prędkość obrotowa: | 5200 RPM |
| Przyłącze do odsysania pyłu: | 27/36 mm |
| Silnik bezszczotkowy: | Tak |
| Średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| Średnica tarczy: | 160 mm |
| Tarcza w komplecie: | Tak |
| Typ zasilania: | Akumulator Li-ion |
| Zakres regulacji kątowej: | 0° do 50° |
| Szyna poprzeczna: | szyna poprzeczna 420 mm |
| Szyna prowadząca: | brak |
| Akumulator: | 0 szt. |
Festool powstał w 1925 roku, i od tego czasu specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi elektrycznych i pneumatycznych. Jest jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej klasy elektronarzędzi. Siedziba główna znajduje się w Wendlingen – Niemcy.
Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz lakierowania pojazdów. Na tych dziedzinach zna się doskonale. W związku z tym narzędzia, wyposażenie i serwis są doskonale dopasowane do Twoich wymagań. Wymagań ambitnego profesjonalisty w swoim fachu.
Narzędzia powstają w oparciu o doświadczenia rzemieślników dlatego są one dostosowane do Twoich wymagań. Ergonomiczne, lekkie, łatwe w obsłudze, bardzo wytrzymałe i niezawodne. To wszystko sprawia, że praca nimi staje się lżejsza, odbywa się szybciej i to się bardzo opłaca.
Serwis szybko, dokładnie i bezpłatnie przez pierwsze trzy lata, każda część zamienna jest dostępna przez co najmniej 10 lat.
Więcej o firmie FESTOOL











