darmowa dostawa
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 22
Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego
Zakończenie idealnej krawędzi.
Rozwiązanie zoptymalizowane pod kątem perfekcyjnego frezowania wyrównującego krawędzi z tworzywa sztucznego i forniru. Specjalnie zaprojektowany łapacz wiórów optymalizuje odsysanie, zapewnia rezultaty bez smug dzięki zintegrowanemu hamulcowi łożyska kulkowego i pełni funkcję elementu ułatwiającego prowadzenie podczas frezowania wyrównującego skosów. Pozwala to uzyskać idealną krawędź.
Specjalistka: frezarka do krawędzi umożliwia frezowanie wyrównujące i zaokrąglanie naddatków krawędzi.
Drużyna marzeń: idealne uzupełnienie okleiniarki krawędzi CONTURO KA 65.
Element ułatwiający prowadzenie: łapacz wiórów pełni funkcję prowadnicy podczas frezowania wyrównującego krawędzi o skosach od 0° do 45°.
Precyzyjne ustawienie: łatwe i dokładne ustawianie głębokości frezowania z dokładnością do 1/10 mm.
Uniwersalny charakter: możliwość stosowania wszystkich standardowych frezów (o średnicy do 32 mm) dzięki tulei zaciskowej 8 mm.
Stopa z tworzywa sztucznego: zapobiega uszkodzeniu elementu obrabianego. Doskonałe właściwości ślizgowe i odporność na zarysowania.
Duża nakładka: blat stołu frezarskiego o długości 130 mm zapewnia dokładne frezowanie.
Wymiana frezu: łatwa i szybka dzięki blokadzie wrzeciona.
Poręczna obsługa: smukła budowa, niewielki ciężar i optymalnie położony środek ciężkości.
Optymalne odsysanie: zintegrowane bezpośrednio w stole frezarskim.
Regulacja prędkości obrotowej: możliwość indywidualnego ustawienia w zależności od materiału.
Wyjątkowy hamulec łożyska kulkowego: zapewnia pracę bez smug.
Długa żywotność: kontrola temperatury silnika.
![]() | ![]() |
| Stopniowany stół frezarski. Z podwyższonym blatem stołu do obróbki naddatków krawędzi: optymalne rozwiązanie w przypadku frezowania wyrównującego lub zaokrąglania wystających krawędzi. Hamulec łożyska kulkowego zapobiega uszkodzeniom delikatnych krawędzi. | Precyzyjna regulacja głębokości. Głębokość frezowania można ustawić z dokładnością do 1/10 mm. Łatwe w obsłudze pokrętło zaciskowe zapobiega przesuwaniu się stołu frezarskiego w czasie pracy. |
![]() | ![]() |
| Frezowanie wyrównujące na dużych powierzchniach. Frez wyrównujący S8 HW MFK umożliwia frezowanie wyrównujące krawędzi również w przypadku skosów. Łapacz wiórów jest w tym celu ukształtowany w taki sposób, że pełni funkcję elementu ułatwiającego prowadzenie, niezależnie od kąta krawędzi. | Wymiana frezów w kilka sekund. Blokada wrzeciona umożliwia łatwą i szybką wymianę frezu. |
![]() | ![]() |
| Odsysanie antystatyczne. Zintegrowany kanał odsysający w szerokim stole prowadzącym odprowadza wióry do góry. Naładowane statycznie, przywierające wióry z tworzywa sztucznego zostają skutecznie odessane. | Regulacja prędkości obrotowej w zależności od materiału. Dzięki układowi elektronicznemu MMC można ustawiać prędkość obrotową w zależności od aktualnie obrabianego materiału i utrzymywać ją na stałym poziomie niezależnie od obciążenia. Jednocześnie monitorowana jest temperatura silnika, co zapewnia długą żywotność. |
![]() | |
| Szybka wymiana narzędzi. Dzięki systemowi plug it można szybko zmienić narzędzie – bezpośrednio przy przewodzie, zamiast przy gniazdku lub odkurzaczu: jeden przewód do wszystkich urządzeń. Również w przypadku zerwania przewodu szybka wymiana nie jest problemem. |
| Pobór mocy | 720 W |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 10000-26000 min-1 |
| Średnica uchwytu zaciskowego | 6-8 mm |
| Precyzyjne nastawianie głębokości frezowania | 14 mm |
| Maksymalna średnica frezu | 32 mm |
| Przyłącze do odsysania pyłu Ø | 27 mm |
| Długość przewodu | 4,00 m |
| Ciężar produktu bez wyposażenia | 1,90 kg |
| Masa transportowa z akcesoriami | 3,90 kg |
Frezarka do krawędzi specjalnie do frezowania wyrównującego i zaokrąglającego wystające fragmenty.
Wyjątkowy hamulec z łożyskiem kulkowym zapewnia gładki, idealny efekt
Możliwość frezowania wyrównującego skosów 0-45° (w zależności od frezu)
Tuleja zaciskowa SZ-D 8/OF 1010, Symbol: 488755
Klucz płaski SW 19
Systainer³ SYS3 M 187, Symbol: 204842
Przewód plug it H05 RN-F-4, Symbol: 203914
Festool GmbH, Postfach 1163, 73-236 Wendlingen, Niemcy, customerservice-pl(at)festool.com
| Maks. głębokość frezowania: | 14 mm |
| Moc: | 720 W |
| Napięcie: | 230 V |
| Opakowanie: | Systainer SYS3 M 187 |
| Prędkość obrotowa: | 10000-26000 RPM |
| Przyłącze do odsysania pyłu: | 27 mm |
| Średnica frezu: | 32 mm |
| Tuleja zaciskowa (na wyposażeniu): | 8 mm |
| Typ zasilania: | sieciowe |
Festool powstał w 1925 roku, i od tego czasu specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi elektrycznych i pneumatycznych. Jest jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej klasy elektronarzędzi. Siedziba główna znajduje się w Wendlingen – Niemcy.
Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz lakierowania pojazdów. Na tych dziedzinach zna się doskonale. W związku z tym narzędzia, wyposażenie i serwis są doskonale dopasowane do Twoich wymagań. Wymagań ambitnego profesjonalisty w swoim fachu.
Narzędzia powstają w oparciu o doświadczenia rzemieślników dlatego są one dostosowane do Twoich wymagań. Ergonomiczne, lekkie, łatwe w obsłudze, bardzo wytrzymałe i niezawodne. To wszystko sprawia, że praca nimi staje się lżejsza, odbywa się szybciej i to się bardzo opłaca.
Serwis szybko, dokładnie i bezpłatnie przez pierwsze trzy lata, każda część zamienna jest dostępna przez co najmniej 10 lat.
Więcej o firmie FESTOOL







