Porównaj (0)
Opis

Zestaw specjalny do wyrzynarki Kombinacja brzeszczotów do wyrzynarek przeznaczonych do tworzywa sztucznego, metalu i materiałów budowlanych.

do PS 300, PSB 300, PS 400, PSC 400, PSBC 400, PSB 400, PS 420, PSB 420, PSC 420, PSBC 420

Zestaw składa się z czterech różnych brzeszczotów do wyrzynarek zapewniających doskonałe rezultaty podczas pracy z tworzywami sztucznymi, metalem, materiałami budowlanymi, jak również materiałami abrazyjnymi, dzięki czemu idealnie nadaje się do najbardziej wymagających zastosowań.

Zestaw do precyzyjnego cięcia – również w przypadku wymagających zastosowań.

Zestaw składa się z tarcz pilarskich w kategoriach PLASTICS SOLID MATERIAL​, PLASTICS PROFILE​, METAL STEEL/STAINLESS STEEL​, METAL STEEL/STAINLESS STEEL​, BUILDING MATERIALS ABRASIVE MATERIALS.

Dzięki oznaczeniu kolorystycznemu Festool można szybko znaleźć właściwą tarczę pilarską: kolor czerwony oznacza obróbkę tworzywa sztucznego, kolor niebieski obróbkę metalu, a kolor zielony pracę z materiałami budowlanymi i abrazyjnymi.

Dzięki systemowi mocowania z chwytem typu T wymiana tarczy pilarskiej jest wyjątkowo łatwa.

Kombinacja brzeszczotów do wyrzynarek przeznaczonych do tworzywa sztucznego, metalu i materiałów budowlanych w praktycznej skrzynce na brzeszczoty.

578072578072
Brzeszczot do wyrzynarki PLASTICS SOLID MATERIAL Czyste cięcie bez nadtapiania przy użyciu tarczy pilarskiej S HS 75/3 BI/5: odporna na wysokie temperatury i zużycie tarcza pilarska z bimetalu HS o bardzo długiej żywotności przeznaczona jest szczególnie do miękkich tworzyw sztucznych i litych materiałów z tworzyw sztucznych.Brzeszczot do wyrzynarki PLASTICS PROFILE Brzeszczot do wyrzynarki S 75/1,5/5 umożliwia perfekcyjną obróbkę profili z tworzyw sztucznych: wysokiej jakości stal narzędziowa HCS i ząb neutralny umożliwiają wysokiej jakości obróbkę profili z tworzyw sztucznych, bez nadtapiania materiału.
578072578072
Brzeszczot do wyrzynarki METAL STEEL/STAINLESS STEEL Odporny na wysokie temperatury i zużycie brzeszczot metalowy HS 75/1,2 BI/5: dzięki falistemu kształtowi i wykonaniu z bimetalu HCS brzeszczot ten jest idealnym rozwiązaniem w przypadku obróbki aluminium, metali nieżelaznych i stali.Brzeszczot do wyrzynarki BUILDING MATERIALS ABRASIVE MATERIALS Brzeszczot do wyrzynarki HM 75/4,5 do materiałów abrazyjnych: dzięki zębom wzbogaconym węglikami spiekanymi zapewnia łatwe cięcie płyt pilśniowo-cementowych oraz innych materiałów abrazyjnych – bez żadnego wysiłku.
Dane techniczne
Zawartość opakowania21 szt.
Długość z naciętymi zębami75 mm
Maksymalna grubość cięcia30 mm
Najważniejsze zastosowania

PLASTICS SOLID MATERIAL do trudnych przypadków, takich jak lite tworzywa sztuczne, tworzywa sztuczne wzmocnione włóknami, miękkie tworzywa sztuczne lub szkło akrylowe

PLASTICS PROFILE do profili z tworzyw sztucznych, szkła akrylowego (np. Plexiglas®) i miękkich tworzyw sztucznych

METAL STEEL/STAINLESS STEEL do obróbki aluminium, metali nieżelaznych i stali

BUILDING MATERIALS ABRASIVE MATERIALS do płyt wiórowych i pilśniowych wiązanych gipsem i cementem, jak również do płyt z laminatu HPL

Zakres dostawy

5x brzeszczotów do wyrzynarek PLASTICS SOLID MATERIAL

5x brzeszczotów do wyrzynarek PLASTICS PROFILE

1x brzeszczot do wyrzynarki BUILDING MATERIALS ABRASIVE MATERIALS

2x 5 brzeszczotów do wyrzynarek METAL STEEL/STAINLESS STEEL

Festool powstał w 1925 roku, i od tego czasu specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi elektrycznych i pneumatycznych. Jest jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej klasy elektronarzędzi. Siedziba główna znajduje się w Wendlingen – Niemcy.

Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz lakierowania pojazdów. Na tych dziedzinach zna się doskonale. W związku z tym narzędzia, wyposażenie i serwis są doskonale dopasowane do Twoich wymagań. Wymagań ambitnego profesjonalisty w swoim fachu.

Narzędzia powstają w oparciu o doświadczenia rzemieślników dlatego są one dostosowane do Twoich wymagań. Ergonomiczne, lekkie, łatwe w obsłudze, bardzo wytrzymałe i niezawodne. To wszystko sprawia, że praca nimi staje się lżejsza, odbywa się szybciej i to się bardzo opłaca.

Serwis szybko, dokładnie i bezpłatnie przez pierwsze trzy lata, każda część zamienna jest dostępna przez co najmniej 10 lat.

Więcej o firmie FESTOOL

Opinie mogą dodawać tylko zalogowani klienci. Przejdź na stronę Logowania

 

204256

FESTOOL

Dostępny
65,40 zł NETTO: 53,17 zł

 

204260

FESTOOL

Dostępny
82,74 zł NETTO: 67,27 zł

 

204262

FESTOOL

Dostępny
110,11 zł NETTO: 89,52 zł

 

204305

FESTOOL

Dostępny
46,08 zł NETTO: 37,46 zł

 

204316

FESTOOL

Dostępny
100,15 zł NETTO: 81,42 zł