Porównaj (0)

Produkty firmy Lamello w stałej ofercie

Produkty firmy Lamello w stałej ofercie

Kilka słów o firmie Lamello...

Firma Lamello została założona ponad siedemdziesiąt lat temu w poszukiwaniu rozwiązania, które inspiruje branżę technologii obróbki drewna aż po dzień dzisiejszy.

Dewizą Lamello jest „Pionierskie łączenie drewna”, które odnosi się nie tylko do innowacyjnych systemów łączenia rowków profilowych, ale także do pracowników. To pracownicy nadają Lamello pionierski charakter: każdego dnia starają się inspirować swoich klientów doskonałą obsługą jak i osiągać najlepsze wyniki, pracując jako zespół. W końcu zaufanie zdobywa się tylko poprzez najwyższy profesjonalizm; to jest ich sekret sukcesu. Lamello łączy – i to nie tylko poprzez ich produkty. 

Każdy kamień milowy zaczyna się od pomysłu. Jednak definiujące, a nawet rewolucyjne idee nie pojawiają się tak po prostu. Dopiero dzięki wieloletniej wiedzy praktycznej i intensywnym pracom rozwojowym wspólnie z klientami są w stanie stale opracowywać nowe rozwiązania i do dziś kształtować rynek technologii łączenia drewna i obróbki drewna.

"Rozwiązania systemowe Lamello są synonimem jakości, innowacyjności i doskonałej funkcjonalności i są stosowane na całym świecie, gdzie udowodniły swoją wartość miliony razy!"  Susanne Affolter,dyrektor zarządzająca i właścicielka Lamello AG

Produkty firmy Lamello AG są sprzedawane i stosowane na całym świecie. Stolarze, producenci mebli, cieśle, producenci wyposażenia sklepów, projektanci mebli, konstruktorzy mebli kuchennych itp. od wielu lat stawiają na innowacyjne rozwiązania systemowe z Bubendorf.

 

Teraz możesz kupić u nas wszystko co oferuje Lamello zaczynają od frezarki Classic X czy frezarki Zeta P2 w wersji sieciowej lub akumulatorowej po wszystkie systemy połączeń Lamello.

Łączniki systemu Lamello w którego skład wchodzą oryginalna lamela drewniana, lamela wbijana, lamela przezroczysta, lamela z tworzywa sztucznego do materiałów mineralnych, a także łączniki Clamex S-20 i Clamex S-18, które można łatwo złożyć jak również i zdemontować.

P-System firmy Lamello to innowacyjna i wielokrotnie nagradzana metoda łączenia. Okucia łączące Clamex, Tenso i Divario zapewniają niespotykaną dotąd elastyczność, szybkość i prostotę w całym procesie projektowania, produkcji, transportu i montażu. 

Cabineo to jednoczęściowe złącze na bazie wiercenia lub frezowania, przeznaczone do łączenia korpusów wyłącznie w ramach obróbki powierzchniowej. Dzięki tej właściwości możliwa jest obróbka na wszystkich maszynach CNC, łącznie z prostymi maszynami 3-osiowymi i maszynami do nestingu. 

Invis Mx2 to unikalne połączenie spełniające najwyższe wymagania w zakresie estetyki, stabilności i produktywności. Bez widocznych otworów Invis Mx2 można szybko łączyć i rozłączać za pomocą napędu magnetycznego.

Kliknij tutaj żeby sprawdzić wachlarz rozwiązań Lamello.

Kilka inspiracji z wykorzystaniem produktów Lamello:

 
Produkty firmy Lamello w stałej ofercieProdukty firmy Lamello w stałej ofercie
Produkty firmy Lamello w stałej ofercieProdukty firmy Lamello w stałej ofercie
Produkty firmy Lamello w stałej ofercieProdukty firmy Lamello w stałej ofercie