Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   5gwiazdek Najlepsza na jakiej pracowałem. Precyzyjna i niezbyt ciężka. Łamak super. Jeżeli Sigma nie ... super produkt działa bez zarzutu worki jak worki pasują choć mogły by być relatywnie tańsze tu niestety monopol na worki przez ... Ok. więcej

   Silnik BLDC

   Wydajniejsza produkcja energii w porównaniu ze szczotkowym silnikiem prądu stałego, a to ze względu na brak strat wskutek tarcia wywoływanego przez szczotki, co pozwala na uzyskanie niższego natężenia prądu i zmniejszenie ilości wytwarzanego ciepła oraz zwiększenie czasu pracy na jednym, pełnym naładowaniu akumulatora.

   Dłuższy czas pracy na jednym, pełnym naładowaniu akumulatora

   Dzięki niezwykle wydajnej produkcji energii przez silnik BLDC, czas pracy na jednym, pełnym naładowaniu akumulatora jest do 1,4* razy dłuższy niż w przypadku modelu BTD130F. (*przy wkręcaniu 120-milimetrowej śruby z gwintem zwykłym w drewno melapi)

   Czas pracy akumulatora został wydłużony.

   Możliwość ciągłej, długotrwałej pracy
   Zastosowanie silnika BLDC powoduje obniżenie natężenia prądu powodującego wytwarzanie ciepła; wzrost temperatury na obudowie jest redukowany nawet przy ciężkich zastosowaniach przemysłowych wymagających długotrwałego i ciągłego wkręcania.


   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay