Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Festool, to zawsze Festool!!! Jak dotąd nie miałem lepszych otwornic. To już kolejna w walizce. Festool, to zawsze Festool!!! Nigdy więcej przewodów! Nobla dla Henryka Festoola:) Połączenie Bluetooth działa wyśmienicie ... W połączeniu z szablonem MFS 700 można zrobić cuda:) więcej

   Poprzeczkę stawiamy wysoko

   Procesy technologiczne dopasowujemy ściśle do wymogów jakościowych, jakie stawia przed nami dzisiejsze rzemiosło. W naszym interesie jest dogłębne poznanie potrzeb i wymagań naszych profesjonalnych klientów, którzy kończąc pracę przy użyciu produktów FAMAG, uśmiechają się pod nosem i z zadowoleniem chwalą wyśmienitą jakość swojej i naszej pracy.

   Dzięki 150 letniemu doświadczeniu produkujemy narzędzia, do których nawet najbardziej wymagający użytkownik zbuduje więź emocjonalną.

   Przekonywująca dla produktów FAMAG jest nie tylko wyśmienita jakość „made in Germany”, ale również dopasowana do możliwości narzędzi cena.

   Od ponad 100 lat stawiamy na najwyższą jakość narzędzi do obróbki drewna i różnimy się znacząco od szeregu konkurencyjnych producentów, szczególnie z Dalekiego Wschodu.

   Świadectwem trwałości więzi i lojalności w stosunku do naszych klientów jest również od lat stała siedziba firmy FAMAG w Remscheid.   Obecnie oferujemy szeroką paletę produktów do obróbki drewna, tworzyw sztucznych, metalu, kamienia i betonu oraz materiałów pochodnych.

   Nasze produkty produkujemy na potrzeby rzemiosła, przemysłu oraz hobbystów.

   Produkcja ponad 3 500 produktów w kategorii wierteł do drewna stawia nas na czołowym miejscu wśród innych producentów.

   Dzięki specjalizacji naszych produktów i wzbogacania ich właściwości poprzez rozwiązania podparte obowiązującymi na całym świecie patentami, utwierdziliśmy swoją pozycję na rynku.

   Przykładem naszych wyspecjalizowanych rozwiązań są produkty: sednik BORMAX®, sednik HM-BORMAX3, tradycjonalne sedniki, środkowce HM oraz wiertła spiralne o specyficznej budowie.

   Z dumą przyjęliśmy wyróżnienie 1 miejscem w kategorii tradycjonalnych sedników, w teście realizowanym na łamach czasopisma „Fine Woodworking” w USA. Tytuł „best overall” otrzymał nasz sednik serii 1630.

   Jako doświadczony producent z historycznie podpartą tradycją i filozofią naszego działania, wychodzimy naprzeciw wszelkim życzeniom naszych klientów pod kątem dopasowania naszych możliwości jakościowych do ich potrzeb.

   Obok produktów standardowych oferujemy produkcję narzędzi pod potrzeby klientów.


    

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay