Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Dostawa przyszła szybciej niż myślałem. Narzędzie warte tej ceny Ok. Festool, to zawsze Festool!!! Jak dotąd nie miałem lepszych otwornic. To już kolejna w walizce. więcej

   Wiertło drążone / Sękownik HM FAMAG® symbol 1616.1

   Często zwykłe sękowniki osiągają szczyt swoich możliwości w momencie, kiedy do wykonania mamy czopy z twardych gatunków drewna.

   Niejednokrotnie zdarza się, że narzędzie nie posiada wystarczającej stabilności i nie sprawdza się w pracy, a o jakości ostrza i efekcie pracy nie można powiedzieć nic pozytywnego.

   Stosując wiertła drążone z monolitycznym ostrzem węglikowym HM FAMAG® 1661.1 mamy pewność, że wykonanie czopów nawet w najtwardszych, również egzotycznych gatunkach drewna, nie przysporzy żadnych problemów.   Przy użyciu sękowników HM FAMAG® 1616.1 możliwa jest również obróbka niektórych tworzyw sztucznych. Ostrza sękownika posiadają perfekcyjny szlif, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie znakomitych rezultatów pracy. Jakość tych narzędzi zaskoczy największych sceptyków.

   W ofercie FAMAG® dostępne są średnice 15, 20, 25, 30, 35, 40 i 50 mm o długości całkowitej narzędzia 140 mm; charakteryzujące się niebywałą wytrzymałością.

    

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay