Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Dostawa przyszła szybciej niż myślałem. Narzędzie warte tej ceny Ok. Festool, to zawsze Festool!!! Jak dotąd nie miałem lepszych otwornic. To już kolejna w walizce. więcej

   Nasadka kątowa / kompensująca FAMAG® PRO 75 symbol 1597

   W praktyce często zdarza się, że połączenia śrubowe mają być wykonane lub znajdują się w bardzo ciężko dostępnych miejscach. Praca większymi wkrętarkami w takich miejscach jest bardzo ograniczona bądź też zupełnie niemożliwa. W takich sytuacjach pozostaje nam tylko praca wkrętakiem i wykorzystanie możliwości naszych dłoni. Siły i cierpliwość kończą się jednak w momencie kiedy do wkręcenia mamy dłuższy wkręt do drewna.

   Profesjonalnym rozwiązaniem firmy FAMAG® dla tego typu sytuacji jest użycie nasadki kompensującej (kątowej) PRO 75 (symbol 1597).
   Dzięki swojej zwartej budowie nasadka jest bardzo poręczna i ma możliwość przekazywania dużych momentów obrotowych. Zastosowanie zębatych kół stożkowych wewnątrz narzędzia, umożliwia przekazywanie długotrwałych obciążeń wynikających ze stosowania wiertarek lub wkrętarek akumulatorowych.

   Dodatkowym atutem nasadki jest możliwość stosowania krótkich wierteł spiralnych z chwytem wtykowym. Tego typu wiertła znakomicie nadają się do wykonywania wstępnych odwiertów pod połączenia śrubowe. Do tego celu oferujemy nawet niepełne wymiary wierteł, np.: 3,5 mm; 4,5 mm; 5,5 mm; itd.

   W ofercie FAMAG® znajdziecie Państwo pełne zestawy nasadek wraz z wiertłami wtykowymi, uchwytem do bitów, pogłebiaczem oraz dodatkowym uchwytem, w estetycznych drewnianych skrzynkach lub etui. Sama nasadka jest dostępna również oddzielnie, bez osprzętu. Serdecznie zapraszamy i życzymy lekkiej pracy.


    

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay