Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Ok Ok Ok Ok sprawdzony niezawodny więcej

   Narzędzia do materiałów kompozytowych

   Corian®, Surell®, Schock®, Avonite®, Dupont®, Wilsonart®, Fountainhead®, Gilbaltar®, Avonite®, Formica®, Gruber®, Royal Stone® I inne

   Materiały kompozytowe to solidne powierzchnie, oferujące nadzwyczajne możliwości aranżacji i służące swoim użytkownikom przez długie lata. Materiały te stosowane są zarówno w sektorze prywatnym, jak i komercyjnym oraz publicznym, m.in. w hotelach, centrach handlowych, portach, na statkach czy w służbie zdrowia.

   Cokolwiek sobie wyobrazisz, prawdopodobnie możesz to stworzyć przy pomocy tego materiału. Dostępne w ponad 100 kolorach może być cięty i wycinany, rzeźbiony i obrabiany jak drewno, szlifowany, formowany termicznie i łączony z innymi materiałami...możliwości projektowania i kreowania są praktycznie nieograniczone.

   Bardzo dobrze łączą sie również z innymi materiałami, takimi jak glazura i terakota, stal nierdzewna, drewno, granit i szkło. Nadaje sie zarówno na aplikacje pionowe, jak i powierzchnie poziome. Pozwala tworzyć meble oraz obiekty oświetleniowe. Lista możliwych zastosowań ciągle się wydłuża i ewoluuje.

   Firma PUNTA wprowadza do oferty nową serię narzędzi do obróbki materiałów kompozytowych. W narzędziach tych zastosowano najtwardszy spiek węglika, przygotowany specjalnie do obróbki powyższych materiałów, w serii frezów trzpieniowych zastosowano łożyska o podwyższonej wytrzymałości wykonane z materiału Delrin®, nie powodują one uszkodzeń obrabianego materiału i pozwalają na idealną obróbkę krawędzi.


    

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay