Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Dostawa przyszła szybciej niż myślałem. Narzędzie warte tej ceny Ok. Festool, to zawsze Festool!!! Jak dotąd nie miałem lepszych otwornic. To już kolejna w walizce. więcej

   Historia firmy

   Dimar specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi do drewna z węglika spiekanego dla przemysłu stolarskiego, warsztatów i rzemieślnictwa.

   Dimar został założony w 1960 roku i przez lata zdobył szerokie doświadczenie i technologiczny know-how. Jest dziś znany jako jedna z czołowych firm w swojej branży. Produkty Dimaru są dystrybuowane i sprzedawane w 55 krajach.

   Dimar jest bezkompromisowy jeśli chodzi o jakość produktów i wysokie standardy ich wytwarzania. Na ponad 15,000 metrów kwadratowych powierzchni, na której odbywa sie produkcja, znajduje się zaawansowane wyposażenie i unikalne urządzenia, opracowane przez zespół inżynierów firmy. Wszystkie produkty Dimaru są wytwarzane przez skomplikowane roboty o wysokiej precyzji działania.

   Produkty firmy Dimar Ltd. są oferowane w Polsce od 1995 roku, jednak dopiero we wrześniu 2003 roku powstała Grupa Dimar jako generalny dystrybutor narzędzi na Polskę. Dzięki temu nasze ceny spadły a możliwości znacznie się powiększyły, głównie poprzez zbudowanie olbrzymiego magazynu części w Polsce, a także rozbudowaniu sieci naszych dystrybutorów.

   Dostarczamy wszystkie potrzebne narzędzia standardowe, zamawiane wg naszego katalogu, a także wykonujemy narzędzia na zamówienie.

   Nasz katalog zawiera tylko to, co sami produkujemy. Nie ma w naszej ofercie narzędzi konfekcjonowanych od innych producentów, dzięki temu dbamy o najwyższą jakość i dostarczamy narzędzia w najlepszej cenie! Dziękujemy za nieustające wsparcie.

    

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay