Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype

   Ostatnio dodane opinie
   Poplecam Świetna piła! Nie wymaga podcinaka, bo sama tnie bez wyrwań. Bardzo dobry ścisk Frezy super, polecam sklep PUNTA Frezy super, polecam sklep PUNTA więcej

   REACh w Festool PUNTA NARZĘDZIA ELBLĄG


   Nie martw się o REACh - zajmiemy się tym!

   Rozporządzenie dotyczące bezpiecznego stosowania chemikaliów REACh (WE) nr 1907/2006.

   Zgodnie z definicją REACh, Festool jest tylko „dalszym użytkownikiem”. Oznacza to, że sami nie produkujemy żadnych materiałów i substancji chemicznych, ani nie importujemy ich do Unii Europejskiej.

   W związku z powyższym, jako producent elektronarzędzi, nie jesteśmy bezpośrednio objęci obowiązkiem rejestracji, o którym mowa w Rozpo-rządzeniu. Niemniej jednak, poinformowaliśmy wszystkich naszych do-stawców o REACh i poprosiliśmy ich o dopełnienie wszelkich obowiązków wynikających z Rozporządzenia, w tym obowiązku rejestracji.
        
   Tzw. kandydacka lista substancji publikowana przez Europejską Agencję Chemikaliów (ECHA) jest regularnie aktualizowana.

    

   Wszyscy producenci są zobowiązani do informowania o substancjach z kandydackiej listy, zawartych w ich produktach w ilości większej niż 0,1% wagi. Festool oczywiście wywiązuje się z tego obowiązku. Przygotowaliśmy zestawienie produktów, zawierających substancje z kandydackiej listy w ilości większej niż 0,1% wagi. Zestawienie to można znaleźć na stronie:

   Festool REACh

   Przygotowana lista opiera się na informacjach, które otrzymaliśmy od naszych dostawców. Publikujemy ją zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i przekonaniem.
    

   Zwracamy uwagę, że jakiekolwiek zagrożenie dla zdrowia jest wykluczone pod warunkiem przestrzegania przepisów bezpieczeństwa oraz użytkowania produktów zgodnie z instrukcją obsługi.
    

   W dalszym ciągu będziemy podejmować wszelkie wymagane kroki, aby zapewnić dostarczanym przez nas towarom wysoką jakość – której mogą Państwo od nas oczekiwać.

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay