Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Co tu dodać profesjonalny sprzęt Co tu dodać profesjonalny sprzęt Produkt z najwyższej półki. Precyzja cięcia, jakość wykonania rewelacja. Moja mała uwaga to ... Jak to Festool - wysoka jakość wykonania. O trwałości trudno jeszcze się wypowiedzieć. Drogo, ale warto. Polecam więcej

   REACh w Festool PUNTA NARZĘDZIA ELBLĄG

   Nie martw się o REACh - zajmiemy się tym!

   Rozporządzenie dotyczące bezpiecznego stosowania chemikaliów REACh (WE) nr 1907/2006.

   Zgodnie z definicją REACh, Festool jest tylko „dalszym użytkownikiem”. Oznacza to, że sami nie produkujemy żadnych materiałów i substancji chemicznych, ani nie importujemy ich do Unii Europejskiej.

   W związku z powyższym, jako producent elektronarzędzi, nie jesteśmy bezpośrednio objęci obowiązkiem rejestracji, o którym mowa w Rozporządzeniu. Niemniej jednak, poinformowaliśmy wszystkich naszych dostawców o REACh i poprosiliśmy ich o dopełnienie wszelkich obowiązków wynikających z Rozporządzenia, w tym obowiązku rejestracji.

   Tzw. kandydacka lista substancji publikowana przez Europejską Agencję Chemikaliów (ECHA) jest regularnie aktualizowana.


   Wszyscy producenci są zobowiązani do informowania o substancjach z kandydackiej listy, zawartych w ich produktach w ilości większej niż 0,1% wagi. Festool oczywiście wywiązuje się z tego obowiązku. Przygotowaliśmy zestawienie produktów, zawierających substancje z kandydackiej listy w ilości większej niż 0,1% wagi. Zestawienie to można znaleźć na stronie:

   Festool REACh

   Przygotowana lista opiera się na informacjach, które otrzymaliśmy od naszych dostawców. Publikujemy ją zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i przekonaniem.

   Zwracamy uwagę, że jakiekolwiek zagrożenie dla zdrowia jest wykluczone pod warunkiem przestrzegania przepisów bezpieczeństwa oraz użytkowania produktów zgodnie z instrukcją obsługi.

   W dalszym ciągu będziemy podejmować wszelkie wymagane kroki, aby zapewnić dostarczanym przez nas towarom wysoką jakość – której mogą Państwo od nas oczekiwać.

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay