Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype

   Ostatnio dodane opinie
   /+ /+ Rzetelny sprzedawca . Przebieg transakcji jak najbardziej na 5 Używam od 15 lat te frezy i wszystko jest ok. Używam ścisków stolarskich 25 lat. takiego rozwiązania jeszcze nie spotkałem . bardzo mocno ... więcej

   REACh w Festool PUNTA NARZĘDZIA ELBLĄG


   Nie martw się o REACh - zajmiemy się tym!

   Rozporządzenie dotyczące bezpiecznego stosowania chemikaliów REACh (WE) nr 1907/2006.

   Zgodnie z definicją REACh, Festool jest tylko „dalszym użytkownikiem”. Oznacza to, że sami nie produkujemy żadnych materiałów i substancji chemicznych, ani nie importujemy ich do Unii Europejskiej.

   W związku z powyższym, jako producent elektronarzędzi, nie jesteśmy bezpośrednio objęci obowiązkiem rejestracji, o którym mowa w Rozpo-rządzeniu. Niemniej jednak, poinformowaliśmy wszystkich naszych do-stawców o REACh i poprosiliśmy ich o dopełnienie wszelkich obowiązków wynikających z Rozporządzenia, w tym obowiązku rejestracji.
        
   Tzw. kandydacka lista substancji publikowana przez Europejską Agencję Chemikaliów (ECHA) jest regularnie aktualizowana.

    

   Wszyscy producenci są zobowiązani do informowania o substancjach z kandydackiej listy, zawartych w ich produktach w ilości większej niż 0,1% wagi. Festool oczywiście wywiązuje się z tego obowiązku. Przygotowaliśmy zestawienie produktów, zawierających substancje z kandydackiej listy w ilości większej niż 0,1% wagi. Zestawienie to można znaleźć na stronie:

   Festool REACh

   Przygotowana lista opiera się na informacjach, które otrzymaliśmy od naszych dostawców. Publikujemy ją zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i przekonaniem.
    

   Zwracamy uwagę, że jakiekolwiek zagrożenie dla zdrowia jest wykluczone pod warunkiem przestrzegania przepisów bezpieczeństwa oraz użytkowania produktów zgodnie z instrukcją obsługi.
    

   W dalszym ciągu będziemy podejmować wszelkie wymagane kroki, aby zapewnić dostarczanym przez nas towarom wysoką jakość – której mogą Państwo od nas oczekiwać.

   O PUNTA Ważne informacje Do pobrania Katalogi narzędziowe
   DotPay
   PLN
   THB
   USD
   AUD
   HKD
   CAD
   NZD
   SGD
   EUR
   HUF
   CHF
   GBP
   UAH
   JPY
   CZK
   DKK
   ISK
   NOK
   SEK
   HRK
   RON
   BGN
   TRY
   ILS
   CLP
   PHP
   MXN
   ZAR
   BRL
   MYR
   RUB
   IDR
   INR
   KRW
   CNY
   XDR