Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   MAŁY PROBLEM Z POŁĄCZENIEM NA SZYNIE DO MOCOWANIA PROWADNICY,BRAK PŁYNNOŚCI PRZESUWANIA -BLAT ... Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Dostawa przyszła szybciej niż myślałem. Narzędzie warte tej ceny Ok. Festool, to zawsze Festool!!! więcej

   Naprawa uszkodzeń punktowych

   Czy chcą Państwo zwiększyć ilość wykonywanych napraw, podwyższyć zysk i równocześnie zdobyć nowych zadowolonych Klientów? W takim razie system naprawy małych uszkodzeń może być rozwiązaniem idealnym.

   Spotrepair
   System naprawy małych uszkodzeń stosowany jest przez wiele warsztatów ale tylko w nielicznych przypadkach jest on efektywny. Bardzo często używane są do tego 2-3 maszyny na różnych stanowiskach. Ale można to robić lepiej: za pomocą mobilnego stanowiska roboczego, które podjeżdża do samochodu. W ten sposób można szybko i łatwo przygotować powierzchnię do obróbki, przeszlifować uszkodzone miejsce oraz polakierować i przepolerować element. Wszystko przy użyciu jednego systemu.
    

   Wszystko pod kontrolą
   Mobilne stanowisko pracy ma tę zaletę, że wszystko znajduje się zawsze pod ręką: elektryczne narzędzie do szlifowania i polerowania, odpowiedni odkurzacz mobilny oraz centrum robocze WC System ten zapewnia użytkownikom maksimum korzyści – WCR można łatwo przemieszczać zajmuje niewiele miejsca w warsztacie, a komora lakiernicza pozostaje wolna dla większych zleceń. 

   Wskazówka:
   Idealna do naprawy drobnych uszkodzeń np. niewielkich zadrapań lub śladów po uderzeniach kamieni jest maszyna z małą średnicą talerza - ROTEX RO 90 DX. Aby zmienić funkcję maszyny z polerowania na szlifowanie (lub odwrotnie) wystarczy przełączyć i wymienić talerz.
    

   Doskonałe rezultaty w czasie poniżej 90 minut
   Cały proces naprawy małych uszkodzeń, od oczyszczenia po polerowanie, zajmuje z użyciem wspomnianego systemu mniej niż 90 minut. Dla zapewnienia wysokiej jakości powierzchni warto posłuchać rady szkoleniowca Festool Geerta van Dortmonta: „Podczas natryskiwania wypełniacza i lakieru należy pamiętać o tym, aby pistolet zbliżyć do miejsca uszkodzenia i nie natryskiwać poza jego obręb. W przeciwnym razie zwiększy się powierzchnia do wypolerowania, a przede wszystkim mogą powstać krawędzie na przejściu – wtedy niezbędna będzie kolejna poprawka”.

   Pobierz ulotkę PDF

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay