Makita Wkrętarka udarowa aku 18V DTD201RTJ
- SKU: DTD201RTJ
- MAKITA
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 16
Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego
Akumulatorowa wkrętarka udarowa z silnikiem bezszczotkowym.
Dzięki technologii XPT, urządzenie posiada podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Urządzenie oferuje 4-stopniowy elektroniczny przełącznik prędkości obrotowej i częstotliwości udarów + tryb T (do wkrętów samowiercących).
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika.
Podwójna dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania, oświetla obszar roboczy.
Maksymalny moment obrotowy - 210 Nm. Posiada ergonomicznie zaprojektowany uchwyt pokryty elastomerem.
Współpracuje z akumulatorami BL1890 (18 V / 9,0 Ah) i BL18120 (18 V / 12 Ah).
Niski pobór mocy dzięki silnikowi bezszczotkowemu.
Hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora.
System ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski.
| Wymiary (D x S x W) | 121 x 81 x 246 mm |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 0 - 1100 / 2100 / 3200 / 3700 min⁻¹ |
| Częstotliwość udarów na biegu jałowym | 0 - 2000 / 3600 / 4200 / 4400 min⁻¹ |
| Maksymalny moment obrotowy | 20 / 150 / 190 / 210 Nm |
| Trzon napędowy | 1/4 " |
| Zakres dokręcania śruby standardowej | M5 - M16 |
| Śruby maszynowe | M4 - M8 |
| Śruba o wys. wytrzym. na rozciąganie | M5 - M14 |
| Waga maszyny z akumulatorem | 1,3 - 2,3 kg |
Uchwyt do mocowania na pasku 346317-0
Walizka Makpac (2) 821550-0
Wkład do walizki Makpac (2) 837670-0
2x Akumulator BL1850B (18V / 5,0 Ah) LXT®
Ładowarka DC18RC LXT®
Makita rozpoczęła swoją działalność ponad 100 lat temu, jako dostawca silników. Japońska korporacja Makita została założona w 1915 roku - specjalizowała się wtedy w sprzedaży i naprawie opraw oświetleniowych, silników elektrycznych i transformatorów. Dzisiaj, z ponad 40 filiami zlokalizowanymi na całym świecie, Makita to globalna marka i pionier innowacyjności wytwarzający, w swoich fabrykach na całym świecie, produkty wysokiej jakości.
Makita to światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Produkty firmy Makita, to przede wszystkim: wysoka jakość, niezawodność, nieustanny rozwój oraz zaawansowanie technologiczne.
Fabryka Makita w Okazaki, położona w pobliżu głównej siedziby firmy, wytycza kierunek innym swoim zakładom produkcyjnym. Zarówno metody produkcji jak i maszyny Makita są opracowywane w tym samym zakładzie, aby utrzymać wysokie standardy produkcyjne. Dążąc do bardziej wydajnych i elastycznych procesów oraz metod produkcji, Makita wprowadza do wszystkich swoich fabryk innowacje opracowane właśnie w Okazaki.
Więcej o firmie Makita