Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 9
Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego
Wydajna, uniwersalna wiertarko-wkrętarka udarowa z silnikiem bezszczotkowym.
Wydajna wiertarko-wkrętarka z silnikiem bezszczotkowym do wkręcania i wiercenia z udarem lub bez, 2 biegowa przekładnia mechaniczna.
Maksymalny moment obrotowy 50 / 27 Nm. Wszechstronne narzędzie dla monterów, konstruktorów i personelu konserwacyjnego.
2 diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania.
BLDC - Bezszczotkowy silnik prądu stałego o długiej żywotności.
Wysoce wydajna i kompaktowa maszyna do użytku profesjonalnego.
W trybie udarowym narzędzie może być używane do wiercenia w materiałach kamiennych.
Rękojeść pokryta elastomerem dla wygody pracy.
Dioda LED oświetlająca obszar roboczy.
Całkowicie metalowa konstrukcja przekładni zapewnia wysoką trwałość przekładni.
Elektroniczna ochrona przed przeciążeniem chroni użytkownika i urządzenie.
Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC z dwoma akumlatorami BL1830B (18 V / 3,0 Ah) oraz ładowarką.
System ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski.
2-biegowa przekładnia mechaniczna; Tryb wysokiej prędkości do szybkiego wiercenia w lekkich zastosowaniach; Tryb niskiej prędkości do ciężkich zastosowań wymagających wysokiego momentu obrotowego.
21 - stopniowa regulacja siły dokręcania.
Zestaw wierteł i bitów do pracy z metalem, drewnem i murem. Opakowanie zawiera 19 wierteł HSS-TiN do metalu, 4 wiertła do drewna, 5 wierteł do muru, 1 wiertło do fazowania, 1 punktak, 36 bitów, 1 uchwyt na bity i 8 nasadek. Łącznie 75 elementów w plastikowej walizce.
| Wymiary (D x S x W) | 182 x 79 x 255 mm |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Obsługiwane akumulatory | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg | 0 - 500 obr./min |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg | 0 - 1900 obr./min |
| Częstotliwość udarów na biegu jałowym 1 bieg | 0 - 7500 /min |
| Częstotliwość udarów na biegu jałowym 2 bieg | 0 - 28500 /min |
| Maksymalny moment obrotowy miękki / twardy | 27 / 50 Nm |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie | 13 mm |
| Maksymalna średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie | 38 mm |
| Trzon napędowy | 1/2"-20UNF " |
| Zakres mocowania | 1,5 - 13 mm |
| Waga maszyny z akumulatorem | 1,5 - 1,8 kg |
Ładowarka DC18RC 195584-2
Szybkomocujący uchwyt wiertarski 13 mm 196311-0
Uchwyt do mocowania na pasku 346317-0
Końcówka wkrętakowa nr 2 784637-8
Walizka systemowa MAKPAC TYP 3 821551-8
Wkład do walizki MAKPAC
2 x akumulatory BL1830B (18 V / 3,0 Ah)
Zestaw akcesoriów do wiertarki i wkrętarki B-49373
Makita rozpoczęła swoją działalność ponad 100 lat temu, jako dostawca silników. Japońska korporacja Makita została założona w 1915 roku - specjalizowała się wtedy w sprzedaży i naprawie opraw oświetleniowych, silników elektrycznych i transformatorów. Dzisiaj, z ponad 40 filiami zlokalizowanymi na całym świecie, Makita to globalna marka i pionier innowacyjności wytwarzający, w swoich fabrykach na całym świecie, produkty wysokiej jakości.
Makita to światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Produkty firmy Makita, to przede wszystkim: wysoka jakość, niezawodność, nieustanny rozwój oraz zaawansowanie technologiczne.
Fabryka Makita w Okazaki, położona w pobliżu głównej siedziby firmy, wytycza kierunek innym swoim zakładom produkcyjnym. Zarówno metody produkcji jak i maszyny Makita są opracowywane w tym samym zakładzie, aby utrzymać wysokie standardy produkcyjne. Dążąc do bardziej wydajnych i elastycznych procesów oraz metod produkcji, Makita wprowadza do wszystkich swoich fabryk innowacje opracowane właśnie w Okazaki.
Więcej o firmie Makita