Makita Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18V DDF484RT3J
- SKU: DDF484RT3J
- MAKITA
Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 14
Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego
Mocna wiertarko-wkrętarka do uniwersalnego zastosowania.
Wydajne 2-biegowe narzędzie do wkręcania i wiercenia do użytku profesjonalnego.
Maksymalny moment obrotowy 65 Nm.
Wszechstronne narzędzie dla monterów, konstruktorów i personelu konserwacyjnego.
Dwie zintegrowane diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania.
Niski pobór mocy dzięki silnikowi bezszczotkowemu.
Całkowicie metalowa konstrukcja przekładni zapewnia wysoką trwałość przekładni.
Rękojeść pokryta elastomerem dla wygody pracy.
Wysoce wydajna i kompaktowa maszyna do użytku profesjonalnego.
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah).
System ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski.
| Wymiary (D x S x W) | 172 mm |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Typ akumulatorów | Li-ion |
| Obsługiwane akumulatory | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg | 0 - 500 obr./min |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg | 0 - 2000 obr./min |
| Trzon napędowy | 1/2"-20UNF " |
| Zakres mocowania | 1,5 - 13 mm |
| Maksymalny moment obrotowy miękki / twardy | 30 / 54 Nm |
| Maksymalna średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie | 38 mm |
| Zakres mocowania | 1,5 - 13 mm |
| Waga maszyny z akumulatorem | 1,5 - 1,8 kg |
Ładowarka DC18RC 195584-2
Uchwyt do mocowania na pasku 346317-0
Szybkomocujący uchwyt wiertarski 766027-7
Końcówka wkrętakowa nr 2 784637-8
Walizka systemowa MAKPAC TYP 2 821550-0
Wkład do walizki MAKPAC 837916-4
3 x akumulatory BL1850B 197280-8 (18 V / 5,0 Ah)
Makita rozpoczęła swoją działalność ponad 100 lat temu, jako dostawca silników. Japońska korporacja Makita została założona w 1915 roku - specjalizowała się wtedy w sprzedaży i naprawie opraw oświetleniowych, silników elektrycznych i transformatorów. Dzisiaj, z ponad 40 filiami zlokalizowanymi na całym świecie, Makita to globalna marka i pionier innowacyjności wytwarzający, w swoich fabrykach na całym świecie, produkty wysokiej jakości.
Makita to światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Produkty firmy Makita, to przede wszystkim: wysoka jakość, niezawodność, nieustanny rozwój oraz zaawansowanie technologiczne.
Fabryka Makita w Okazaki, położona w pobliżu głównej siedziby firmy, wytycza kierunek innym swoim zakładom produkcyjnym. Zarówno metody produkcji jak i maszyny Makita są opracowywane w tym samym zakładzie, aby utrzymać wysokie standardy produkcyjne. Dążąc do bardziej wydajnych i elastycznych procesów oraz metod produkcji, Makita wprowadza do wszystkich swoich fabryk innowacje opracowane właśnie w Okazaki.
Więcej o firmie Makita