Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Dostawa przyszła szybciej niż myślałem. Narzędzie warte tej ceny Ok. Festool, to zawsze Festool!!! Jak dotąd nie miałem lepszych otwornic. To już kolejna w walizce. więcej

   Historia firmy

   Od czasu pojawienia się marki Virutex na rynku w roku 1962, jesteśmy znani jako producent nowoczesnego i wysokiej jakości sprzętu do obróbki drewna. Dzięki naszym mocnym, bezpiecznym, niezawodnym i precyzyjnym urządzeniom, Virutex spełnia oczekiwania profesjonalistów z branży drzewnej na całym świecie.

   Należymy do grupy liderów działających w tej dziedzinie. W samej Hiszpanii mamy więcej niż 2.000 dystrybutorów sprzętu Virutex. Posiadamy również przejrzystą sieć dealerów międzynarodowych, nasze produkty można nabyć w 60 krajach, na pięciu kontynentach. Regularnie uczestniczymy w najbardziej prestiżowych targach branży drzewnej na całym świecie, co pozwala nam śledzić najnowsze tendencje na rynku i utrzymywać nasze standardy jakości. Naszym celem jest stały rozwój.

   Posiadamy dwie hale produkcyjne w rejonie Barcelony, jedną w Rubí a kolejną w samym mieście Barcelona. W Rubí posiadamy własną odlewnię aluminium oraz własne działy obróbki termoplastycznej i transformacji metali. Oddział w Barcelonie składa się z biur, działu badań i rozwoju, linii montażowych oraz głównego warsztatu. Virutex produkuje większą część komponentów do swoich maszyn. Wewnętrzna kontrola procesów produkcji, umożliwia nam przeprowadzanie naszych rygorystycznych badań jakości podczas selekcji podstawowych komponentów.

   Technologicznie zaawansowane systemy i maszyny CNC, są wykorzystywane od samego początku procesu produkcji, celem uzyskania komponentów i części o jak najwyższej precyzji i jakości.

   Każdy z silników urządzeń Virutex jest dokładnie sprawdzany przed zamontowaniem go w urządzeniu. Także po zmontowaniu, każda maszyna jest indywidualnie sprawdzana, celem potwierdzenia niezawodności produktu końcowego. Ponadto, losowe próbki są pobierane w celu poddania ich bardziej rygorystycznym testom wytrzymałościowym, poprzez poddanie ich pracy w bardziej niekorzystnych warunkach.

   Nasi technicy są wyposażeni w zaawansowane systemy i nowoczesne laboratoria, w których projektują i testują nowe urządzenia Virutex, w celu spełnienia najbardziej rygorystycznych przepisów jakości i bezpieczeństwa. Nasze maszyny projektujemy i produkujemy w całości sami, co jest elementem naszej marki. Nie szczędzimy czasu i środków, aby stać się punktem odniesienia w standardach bezpieczeństwa i jakości.

    

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay