Porównaj (0)
Punkty

Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 8

Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego

Opis

Lamello Cabineo to jednoczęściowy łącznik do szafek, który można stosować na wszystkich maszynach CNC, ponieważ wymagana jest jedynie obróbka powierzchni.

Cabineo instaluje się w płycie meblowej w warsztacie lub na miejscu.

Wstępnie zamontowaną śrubę w złączu wkręca się za pomocą wiertarki akumulatorowej w otwór 5 mm drugiego przedmiotu obrabianego.

Cabineo przekonuje szybką obróbką i montażem, a także dużą siłą mocowania, która prowadzi do stabilnych połączeń bez konieczności stosowania dodatkowych kołków.

Cabineo jest dostępny w kolorze białym lub czarnym.

186320

186320

Zakres dostawy

Złączka Cabineo 12 (biała) opakowanie 500 szt.

Występujące złącza System Cabineo

186320

Firma Lamello została założona ponad siedemdziesiąt lat temu w poszukiwaniu rozwiązania, które inspiruje branżę technologii obróbki drewna aż po dzień dzisiejszy.

Dewizą Lamello jest „Pionierskie łączenie drewna”, które odnosi się nie tylko do innowacyjnych systemów łączenia rowków profilowych, ale także do pracowników. To pracownicy nadają Lamello pionierski charakter: każdego dnia starają się inspirować swoich klientów doskonałą obsługą jak i osiągać najlepsze wyniki, pracując jako zespół. W końcu zaufanie zdobywa się tylko poprzez najwyższy profesjonalizm; to jest ich sekret sukcesu. Lamello łączy – i to nie tylko poprzez ich produkty. 

Każdy kamień milowy zaczyna się od pomysłu. Jednak definiujące, a nawet rewolucyjne idee nie pojawiają się tak po prostu. Dopiero dzięki wieloletniej wiedzy praktycznej i intensywnym pracom rozwojowym wspólnie z klientami są w stanie stale opracowywać nowe rozwiązania i do dziś kształtować rynek technologii łączenia drewna i obróbki drewna.

"Rozwiązania systemowe Lamello są synonimem jakości, innowacyjności i doskonałej funkcjonalności i są stosowane na całym świecie, gdzie udowodniły swoją wartość miliony razy!"  Susanne Affolter,dyrektor zarządzająca i właścicielka Lamello AG

Produkty firmy Lamello AG są sprzedawane i stosowane na całym świecie. Stolarze, producenci mebli, cieśle, producenci wyposażenia sklepów, projektanci mebli, konstruktorzy mebli kuchennych itp. od wielu lat stawiają na innowacyjne rozwiązania systemowe z Bubendorf.

Opinie mogą dodawać tylko zalogowani klienci. Przejdź na stronę Logowania