Porównaj (0)
Opis

Zaślepki Clamex służą do zakrycia otworów wywierconych pod złączki Lamello Clamex P.

Obecnie dostępnych jest jedenaście kolorów, które można dopasować do różnych gatunków drewna i malowanych materiałów.

Są dostępne dla połączeń 90°, a także połączeń 45°.

Zakres dostawy

Zaślepki 90° do złączki Clamex, RAL 9010, czysta biel, P-System opakowanie 100 szt.

Firma Lamello została założona ponad siedemdziesiąt lat temu w poszukiwaniu rozwiązania, które inspiruje branżę technologii obróbki drewna aż po dzień dzisiejszy.

Dewizą Lamello jest „Pionierskie łączenie drewna”, które odnosi się nie tylko do innowacyjnych systemów łączenia rowków profilowych, ale także do pracowników. To pracownicy nadają Lamello pionierski charakter: każdego dnia starają się inspirować swoich klientów doskonałą obsługą jak i osiągać najlepsze wyniki, pracując jako zespół. W końcu zaufanie zdobywa się tylko poprzez najwyższy profesjonalizm; to jest ich sekret sukcesu. Lamello łączy – i to nie tylko poprzez ich produkty. 

Każdy kamień milowy zaczyna się od pomysłu. Jednak definiujące, a nawet rewolucyjne idee nie pojawiają się tak po prostu. Dopiero dzięki wieloletniej wiedzy praktycznej i intensywnym pracom rozwojowym wspólnie z klientami są w stanie stale opracowywać nowe rozwiązania i do dziś kształtować rynek technologii łączenia drewna i obróbki drewna.

"Rozwiązania systemowe Lamello są synonimem jakości, innowacyjności i doskonałej funkcjonalności i są stosowane na całym świecie, gdzie udowodniły swoją wartość miliony razy!"  Susanne Affolter,dyrektor zarządzająca i właścicielka Lamello AG

Produkty firmy Lamello AG są sprzedawane i stosowane na całym świecie. Stolarze, producenci mebli, cieśle, producenci wyposażenia sklepów, projektanci mebli, konstruktorzy mebli kuchennych itp. od wielu lat stawiają na innowacyjne rozwiązania systemowe z Bubendorf.

Opinie mogą dodawać tylko zalogowani klienci. Przejdź na stronę Logowania
Nowość
LAMELLO Szablon do nawiercania, uniwersalny pod Clamex P-10, P-14 zawiera wiertło Ø6 mm 125344

 

125344

LAMELLO

Dostępny
299,09 zł NETTO: 243,16 zł
Nowość
LAMELLO Zestaw łączników P-System Professional w sortainer T-Loc 145323

darmowa dostawa

145323

LAMELLO

Dostępny
3 139,18 zł NETTO: 2 552,18 zł
Nowość
LAMELLO Zestaw łączników P-System Basic w systainer T-Loc 145314

darmowa dostawa

145314

LAMELLO

Dostępny
1 514,38 zł NETTO: 1 231,20 zł