Porównaj (0)
Punkty

Kupując ten produkt otrzymasz punkty w ilości: 6

Punkty przydzielamy dla Klientów zarejestrowanych.
Przed zakupem należy zalogować się na konto. Więcej na temat programu lojalnościowego

Opis

Systainer ToolBag umożliwia szybkie porządkowanie i łatwy transport narzędzi ręcznych oraz wyposażenia. Wytrzymała torba na narzędzia ze złączem do Systainera3 jest wyjątkowo stabilna i zapewnia miejsce na wiele narzędzi. Kieszenie wewnętrzne można rozmieszczać wedle uznania, dzięki czemu użytkownik jest zawsze odpowiednio przygotowany do każdego zadania. Oczywiście ToolBag doskonale pasuje do systemu Systainerów Festool i łączy się z Systainerami wszystkich generacji oraz z odkurzaczami mobilnymi.

Bardzo wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów - obciążenie do 20 kg.

Wysoka elastyczność dzięki indywidualnemu rozmieszczeniu narzędzi ręcznych.

Szeroki zakres możliwości dzięki przegródkom montowanym wewnątrz i na zewnątrz.

Stabilny uchwyt Softgrip.

Wygodne noszenie za sprawą wygodnego pasa.

Kompatybilność z całym systemem Systainerów³ Festool, co gwarantuje łatwe łączenie i transport.

577501577501
Różne możliwości Wewnętrzne kieszenie są wyjmowane i można je umieszczać pojedynczo. Umożliwia to elastyczne i indywidualne wyposażenie ToolBag.Porządek z systemem ToolBag doskonale pasuje do systemu Systainerów Festool i można ją łączyć z Systainerami wszystkich generacji oraz z odkurzaczami mobilnymi.
577501577501
Ergonomiczność i wygoda noszenia ToolBag można wygodnie przenosić za pomocą dołączonego pasa, dzięki czemu obie ręce pozostają wolne.Po prostu lepsza organizacja Narzędzia ręczne i wyposażenie są schludnie przechowywane w wytrzymałej torbie ToolBag i łatwe do transportowania. Torbę na narzędzia można wyposażyć odpowiednio do różnych zastosowań.
577501577501
Integracja z zabudową pojazdu Dzięki specjalnemu przyłączu ToolBag można połączyć bezpośrednio z elementami wyposażenia pojazdu Bott Vario3. Wgłębienie na palce ułatwia zdejmowanie z regału samochodowego.Łatwy dostęp Zewnętrzne kieszenie boczne zapewniają dodatkowe miejsce na narzędzia ręczne i wyposażenie. W oddzielnej kieszeni można na przykład przechowywać wizytówki, dzięki czemu się nie zabrudzą.
577501577501
Praktyczna kieszeń na dokumenty Z przodu i z tyłu ToolBag znajduje się kieszeń zapinana na suwak. Dokumenty i drobne przedmioty są zabezpieczone przed zabrudzeniem i szybko dostępne.Profesjonalne wrażenie Od warsztatu, poprzez transport w pojeździe, po plac budowy - zawsze perfekcyjna organizacja. To robi wrażenie również na Twoich klientach.
Dane techniczne
Wymiar ze stopkami (dł. x szer. x wys.)396 x 296 x 360 mm
Obciążenie20,00 kg
Nośność (w połączeniu)40,00 kg
Ciężar produktu bez wyposażenia3,50 kg
Najważniejsze cechy produktu

Uporządkowane przechowywanie narzędzi ręcznych. Narzędzia ręczne i wyposażenie można przechowywać i transportować w wielu praktycznych kieszeniach ToolBag. Wytrzymałe kieszenie wewnętrzne można rozmieszczać pojedynczo, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Pasuje idealnie do systemu Systainerów. ToolBag można łączyć z Systainerami wszystkich generacji i odkurzaczami mobilnymi. Torba jest też kompatybilna z wieloma elementami wyposażenia systemowego, co zapewnia większy porządek i oszczędność czasu w miejscu pracy.

100% mobilności. Ze stacjonarnego warsztatu do miejsca użytkowania – Systainery³ gwarantują wygodę i mobilność. Dla ułatwienia transportu, ToolBag można łatwo połączyć z wyposażeniem samochodowym Bott.

Najważniejsze cechy produktu

Torba narzędziowa ze złączem do Systainera, do przejrzystego i elastycznego przechowywania akcesoriów i narzędzi ręcznych

Narzędzia ręczne i wyposażenie są schludnie przechowywane w wytrzymałej torbie ToolBag i łatwe do transportowania

ToolBag doskonale pasuje do systemu Systainerów Festool i można ją łączyć z Systainerami wszystkich generacji oraz z odkurzaczami mobilnymi

Najważniejsze cechy produktu

2x torba T-BAG M T1

torba T-BAG M T2

torba T-BAG M T3

torba T-BAG M T4

Pas do noszenia Systainera

Festool powstał w 1925 roku, i od tego czasu specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi elektrycznych i pneumatycznych. Jest jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej klasy elektronarzędzi. Siedziba główna znajduje się w Wendlingen – Niemcy.

Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz lakierowania pojazdów. Na tych dziedzinach zna się doskonale. W związku z tym narzędzia, wyposażenie i serwis są doskonale dopasowane do Twoich wymagań. Wymagań ambitnego profesjonalisty w swoim fachu.

Narzędzia powstają w oparciu o doświadczenia rzemieślników dlatego są one dostosowane do Twoich wymagań. Ergonomiczne, lekkie, łatwe w obsłudze, bardzo wytrzymałe i niezawodne. To wszystko sprawia, że praca nimi staje się lżejsza, odbywa się szybciej i to się bardzo opłaca.

Serwis szybko, dokładnie i bezpłatnie przez pierwsze trzy lata, każda część zamienna jest dostępna przez co najmniej 10 lat.

Więcej o firmie FESTOOL

Opinie mogą dodawać tylko zalogowani klienci. Przejdź na stronę Logowania

darmowa dostawa

491522

FESTOOL

Dostępny do 7 dni
575,82 zł NETTO: 468,15 zł

 

204852

FESTOOL

Dostępny
242,58 zł NETTO: 197,22 zł

 

576781

FESTOOL

Dostępny
260,72 zł NETTO: 211,97 zł