Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype

   Ostatnio dodane opinie
   Polecam ;) Jakoś i cena super na siebie zawsze zarobi :) Ok ok lepiej te pieniądze przepić a nawet zgubić więcej

   Wszelkiego rodzaju środki do retuszu i napraw uszkodzonych powierzchni mebli z płyt wiórowych, drewna oraz schodów drewnianych, blatów, frontów meblowych oraz stolarki otworowej.

   Środki retuszujące - profesjonalne środki do zabarwiania brzegów, rys, naroży itp., do odtwarzanie naturalnego rysunku słojów. Niezbędne do retuszu uszkodzeń.

   Lakiery i inne środki w aerozolu - specjalistyczne środki do gruntowania, lakierowania i odnawiania powierzchni naprawianej. Niezbędne do wyrównywania różnic w połysku i zabezpieczania miejsc retuszowanych.

   Zestawy serwisowe - praktyczne zestawy naprawcze dla montażystów i serwisantów. Walizki serwisowe z wyposażeniem kompletnym, standardowym i podstawowym oraz według indywidualnych potrzeb Klienta.

   Przyrządy i środki pomocnicze - profesjonalne przyrządy, środki i materiały pomocnicze niezbędne w każdym procesie naprawczym.

   Środki do czyszczenia i pielęgnacji - najnowszej generacji środki do czyszczenia, pielęgnacji oraz zabezpieczania powierzchni z drewna.

   Produkty specjalne, kleje - produkty specjalistyczne wykorzystywane w procesach naprawczych do stosowania na liniach produkcyjnych jak również przez montażystów i serwisantów.

    

    

   O PUNTA Ważne informacje Do pobrania Katalogi narzędziowe
   DotPay