Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype

   Ostatnio dodane opinie
   /+ /+ Rzetelny sprzedawca . Przebieg transakcji jak najbardziej na 5 Używam od 15 lat te frezy i wszystko jest ok. Używam ścisków stolarskich 25 lat. takiego rozwiązania jeszcze nie spotkałem . bardzo mocno ... więcej

   Wszelkiego rodzaju środki do retuszu i napraw uszkodzonych powierzchni mebli z płyt wiórowych, drewna oraz schodów drewnianych, blatów, frontów meblowych oraz stolarki otworowej.

   Środki retuszujące - profesjonalne środki do zabarwiania brzegów, rys, naroży itp., do odtwarzanie naturalnego rysunku słojów. Niezbędne do retuszu uszkodzeń.

   Lakiery i inne środki w aerozolu - specjalistyczne środki do gruntowania, lakierowania i odnawiania powierzchni naprawianej. Niezbędne do wyrównywania różnic w połysku i zabezpieczania miejsc retuszowanych.

   Zestawy serwisowe - praktyczne zestawy naprawcze dla montażystów i serwisantów. Walizki serwisowe z wyposażeniem kompletnym, standardowym i podstawowym oraz według indywidualnych potrzeb Klienta.

   Przyrządy i środki pomocnicze - profesjonalne przyrządy, środki i materiały pomocnicze niezbędne w każdym procesie naprawczym.

   Środki do czyszczenia i pielęgnacji - najnowszej generacji środki do czyszczenia, pielęgnacji oraz zabezpieczania powierzchni z drewna.

   Produkty specjalne, kleje - produkty specjalistyczne wykorzystywane w procesach naprawczych do stosowania na liniach produkcyjnych jak również przez montażystów i serwisantów.

    

    

   O PUNTA Ważne informacje Do pobrania Katalogi narzędziowe
   DotPay
   PLN
   THB
   USD
   AUD
   HKD
   CAD
   NZD
   SGD
   EUR
   HUF
   CHF
   GBP
   UAH
   JPY
   CZK
   DKK
   ISK
   NOK
   SEK
   HRK
   RON
   BGN
   TRY
   ILS
   CLP
   PHP
   MXN
   ZAR
   BRL
   MYR
   RUB
   IDR
   INR
   KRW
   CNY
   XDR