Porównaj (0)

Firma Stabila została założona w 1889 roku, ale pierwszy patent uzyskali już trzy lata wcześniej: mowa o przegubie sprężynowym do przymiarów przegubowych, chwili narodzin „calówki” w takiej postaci, w jakiej znamy ją współcześnie. Ta genialna zasada konstrukcyjna, która po dziś dzień odzwierciedla stan techniki, narodziła się w umyśle Antona Ullricha. Człowieka o niepohamowanym zmyśle wynalazczości i przedsiębiorczości, który w ciągu zaledwie kilku lat zdołał zbudować nowatorskie przedsiębiorstwo w małym miasteczku Annweiler w niemieckim Palatynacie. Od tamtego czasu firma STABILA wyspecjalizowała się w produkcji narzędzi do wymiarowania i ustawiania. Co więcej, nadal niestrudzenie pracuje nad wspieraniem rzemiosła poprzez innowacyjne i przeznaczone do określonych zastosowań rozwiązania.

Przedsiębiorstwo STABILA jest znanym na całym świecie i ważnym producentem najwyższej klasy markowych narzędzi pomiarowych. Marka STABILA – aktywna w ponad 80 krajach z własnymi spółkami dystrybucyjnymi, przedstawicielstwami oraz importerami – jest pierwszym wyborem dla milionów profesjonalnych rzemieślników w ważnych segmentach techniki pomiarowej.

Wachlarz oferowanych produktów obejmuje poziomnice, lasery liniowe i obrotowe, elektroniczne narzędzia pomiarowe, przymiary oraz taśmy miernicze. Około 600 pracowników angażuje się na rzecz sukcesu w skali globalnej, z czego 350 w Niemczech w siedzibie przedsiębiorstwa znajdującej się w miejscowości Annweiler w Palatynacie. Poza niemieckim zakładem macierzystym, w którym odbywa się produkcja wszystkich aluminiowych poziomnic STABILA, produktów TECH oraz najwyższej klasy laserów obrotowych, STABILA dysponuje własnymi zakładami w Czechach (przymiary) oraz Chinach (laserowe urządzenia pomiarowe).

 

Widok:

 

STAB19568

STABILA

Dostępny
28,12 zł NETTO: 22,86 zł

 

STAB19581

STABILA

Dostępny
52,72 zł NETTO: 42,86 zł

 

80 AS

STABILA

Dostępny

 

STAB19570

STABILA

Dostępny
19,32 zł NETTO: 15,71 zł

 

Seria 70

STABILA

Dostępny