Porównaj (0)

Firma SENCO i jej historia zaczeła się w 1930 roku gdy pracujący w swojej piwnicy, założyciel firmy Albert Juilfs wyprodukował Springtramp Eliminator, urządzenie mechaniczne, które wyeliminowało powszechny problem wibracji w samochodach tamtych czasów, a już 10 lat później SENCO stworzyło pierwsze na świecie zszywacze pneumatyczne do opakowań przemysłowych i tapicerki, ustanawiając nowy standard łatwości i szybkości na linii montażowej. Przyszłość firmy została przesądzona. Dziś SENCO koncentruje wszystkie swoje wysiłki na tworzeniu wiodących w branży elementów złącznych i narzędzi mocujących.

Dedykowany zespół inżynierów, projektantów i menedżerów produktu tworzy każde narzędzie SENCO przy użyciu najlepszych komponentów i najwyższych standardów. Zespół kontroli jakości SENCO "torturami" codziennie testuje gwoździarki i zszywacze, aby upewnić się, że produkty SENCO, które kupujesz, działają bezbłędnie po wyjęciu z pudełka. Właśnie dlatego narzędzia SENCO pracują ciężej, są trwalsze i ułatwiają pracę.

Przełomowa, zastrzeżona technologia FUSION™ firmy SENCO opiera się na trwale uszczelnionej komorze powietrznej i zasilanym bateryjnie silniku, który wielokrotnie ponownie spręża powietrze. Podczas gdy inne technologie bezprzewodowe wykorzystują powolne mechaniczne koła zamachowe lub drogie naboje gazowe do wbijania gwoździ, narzędzia FUSION™ zachowują się i działają tak samo jak ich pneumatyczne odpowiedniki.

Opatentowana przez SENCO technologia NEVERLUBE® praktycznie eliminuje rutynową konserwację narzędzi. Wewnętrzne komponenty obejmują unikalny kompozyt grafitowy, który działa jak suchy smar i samosmarujące O-ringi, które nie wysychają. Narzędzia NEVERLUBE® nie wymagają smarowania ani ponownego napełniania smarem, jak w przypadku innych narzędzi bezolejowych.

Widok:

 

S0625G

SENCO

Dostępny do 72h
128,60 zł NETTO: 104,55 zł