Porównaj (0)

Firma Klingspor została założona w 1893 roku i od regionalnego producenta kleju do globalnie działającego przedsiębiorstwa rodzinnego, od samego początku tj. już od założenia firmy, kształtowali historię nowoczesnego szlifierstwa wprowadzając liczne innowacje. Wysokoobrotowe tarcze do cięcia i szlifowania zgrubnego, ściernice listkowe, wodoodporny papier to tylko niektóre z materiałów ściernych, które zostały dopracowane w produkcji seryjnej przy ich znaczącym udziale.

Klingspor jest to międzynarodowo zorganizowane, sprawne i innowacyjne przedsiębiorstwo rodzinne, działające na rynku narzędzi do obróbki powierzchni i kształtowania metodą szlifowania. Główne obszary działalności obejmują materiały ścierne na podkładach oraz tarcze do cięcia i szlifowania zgrubnego.

Od obróbki zgrubnej do wykończeniowej. Właściwe rozwiązanie dla każdego materiału. Niezależnie od tego jaki materiał ma być obrabiany, produkty firmy Klingspor spełniają najwyższe wymagania co do jakości, trwałości i wydajności skrawania.

Widok: