Porównaj (0)

Kanefusa została założona przez mistrza kowalskiego Kankichi Kamiya pod nazwą Uchihamonishi Kanefusa w 1896 r. W 1931 r. firmę przejął jego syn Suzuo Watanabe – początek nowej ery. Z jego entuzjazmem dla nowoczesnych technik produkcji, innowacyjne technologie i umiejętność przewidywania przyszłości, zestaw Suzuo Watanabe wpłynął na pomyślny rozwój firmy. W 1937 roku założył „Kanefusa Hamono Ltd”, a ostatecznie „Kanefusa Hamono Kogyo Co. Ltd” w 1948 roku, która została przemianowana na „Kanefusa Corporation” w 1990 roku.

Narzędzia skrawające odgrywają ważną rolę w procesach produkcyjnych dowolnego sektora przemysłowego na całym świecie. Kanefusa gwarantuje sukces. Z oddziałami we wszystkich ważnych obszarach przemysłowych w Japonii i siedmiu spółek zależnych za granicą, są w stanie szybko i solidnie sprostać rosnącym wymaganiom klientów i partnerów na całym świecie.

Czy to w obróbce drewna litego, obróbce płyt lub rękodziele: narzędzia do obróbki drewna firmy Kanefusa osiągają najwyższy możliwy poziom jakości, funkcjonalności i wydajności. Powłoka „Advanced Material Technology”, zastosowanie nowych materiałów skrawających i kształt zębów, a także projekt narzędzia i oczywiście większa precyzja produkcji to klucz do produktu korzyści, których żaden inny producent nie jest w stanie zapewnić: drastycznie wydłużona żywotność narzędzia, niezmiennie wysoka jakość cięcia, skuteczna redukcja hałasu, większa wydajność i rentowność. Narzędzia takie jak ENSHIN, BOARD PRO III i Timber Max wyznaczyły nowe standardy.

W Kanefusa linia produkcyjna, jak i same produkty podlegają ciągłęmu procesowi optymalizacji i rozwoju. Obejmuje to również bieżące inwestycje w najnowsze systemy i maszyny w celu osiągnięcia maksymalnej jakości i wydajności w całym zakresie procesu produkcji.

Widok:

darmowa dostawa

KAE

KANEFUSA

Dostępny