Porównaj (0)

W firmie IRWIN TOOLS począwszy od 1885 roku, innowacyjność jest znakiem rozpoznawczym, wraz z opracowaniem pierwszego świdra IRWIN i wprowadzeniem narzędzi blokujących Vise-Grip, płaskich wierteł SPEEDBOR, brzeszczotów MARATHON i zacisków prętowych QUICK-GRIP, IRWIN jest liderem w branży , tworząc doskonałe narzędzia dla profesjonalisty.

IRWIN TOOLS produkuje i dystrybuuje profesjonalne narzędzia ręczne i akcesoria do elektronarzędzi na całym świecie dla profesjonalistów, którzy wymagają najwyższej wydajności i trwałości w pracy. Portfolio marek IRWIN TOOLS obejmuje preferowanych przez użytkowników liderów kategorii, takich jak IRWIN®, Vise-Grip®, Marathon®, Quick-Grip®, Speedbor®, Strait-Line®, Marples®, Unibit® i Hanson®.

SIŁA MARKI: produkty, które są uznanymi liderami rynku, w tym: VISE-GRIP®, MARATHON®, QUICK-GRIP®, SPEEDBOR®, STRAIT-LINE®, UNIBIT® i HANSON® zachowają swoje nazwy marek, ale mają wspólną tożsamość IRWIN®.
Wszystkie inne produkty zostaną przemianowane na IRWIN®, aby wzmocnić ich pozycję na rynku i zapewnić większe możliwości partnerom IRWIN. Marki, które staną się IRWIN to: Chesco, Irwin Metal Star, Uni-Plus, Sprint, Marples, Horsepower, PowerPress, Prosnip, Face-Off, Jack, Pulverizer, Hanson Drill Bits, Fibercut, TurboMax i Xpert.

Widok:

 

10508053

IRWIN

Dostępny
24,60 zł NETTO: 20,00 zł

 

PRO - typ M

IRWIN

Dostępny

 

10507902

IRWIN

Dostępny

 

GUICK-GRIP XP

IRWIN

Dostępny

 

PRO - typ S

IRWIN

Dostępny do 14 dni