Porównaj (0)

DEWALT Products Company powstaje w 1924 roku z fabryką i biurami zlokalizowanymi w Leola w Pensylwanii. Ich produktem jest elektryczna uniwersalna maszyna do obróbki drewna znana jako DeWalt "Wonder-Worker", którą można skonfigurować na 9 różnych sposobów. DEWALT oferował również dedykowaną dłutarkę i frezarkę.

W 1994 roku DEWALT uruchamia rewolucyjny system ponad 30 nowych narzędzi bezprzewodowych, w tym najmocniejsze w tamtym czasie narzędzie akumulatorowe, wiertarko-wkrętarkę akumulatorową 14,4 V i piłę akumulatorową 5 3/8"". System akumulatorowy DEWALT obejmuje wiertarko-wkrętarki, wkrętarki, wkrętarki udarowe , klucz udarowy, piły, latarki i pierwsza kombinowana wiertarko-wkrętarka/wiertarka udarowa.

Dlaczego elektronarzędzia DEWALT to gwarancja wytrzymałości?

Są upuszczane, zasypywane pyłem, przeciążane, potrząsane przez wiele dni, przyspieszane i zatrzymywane, pracują non stop tygodniami, zamrażane, wystawiane na najgorszą pogodę zostają włączane i wyłączane miliony razy bo firma oczekuje od tych elektronarzędzi, że będą działać i sprawdzać się każdego dnia.

Każde narzędzie musi przejść najtrudniejsze testy DEWALT, zanim trafi na rynek.

Widok:

 

DEW.1004540-00

DEWALT

Dostępny do 72h
335,00 zł NETTO: 272,36 zł