Porównaj (0)

Firma BENZ założona w 1946 roku jest jednym z wiodących światowych producentów i dostawców komponentów i systemów dla techniki narzędziowej i maszynowej. Firma zatrudnia około 300 osób i jest reprezentowana przez oddziały lub partnerów kontraktowych w ponad 30 krajach na całym świecie.

Systemy narzędziowe BENZ oferują rozwiązania dla wielu różnych gałęzi obróbki drewna i metali. Niektóre z ich narzędzi i jednostek CNC są dostosowane do obróbki kompozytów, zwanych również materiałami złożonymi. Umożliwia to obróbkę drewna, metalu i kompozytów bez straty czasu, ponieważ nie jest wymagana zmiana modułu.

Niezależnie od tego, czy chodzi o prace precyzyjne, takie jak technika medyczna, czy to obróbka bloków silnika w przemyśle motoryzacyjnym, wiercenie otworów w silnikach lotniczych lub produkcja mebli: istnieje idealne narzędzie BENZ dla każdej branży i każdego zastosowania.
Jeśli chodzi o rozwiązania obróbcze dla przemysłu drzewnego, kompozytowego i obróbki metali, firma BENZ oferuje Państwu rozwiązania techniczne na najwyższym poziomie, niezależnie od gałęzi przemysłu.

Podstawowym zadaniem firmy BENZ jest kształtowanie procesu obróbki skrawaniem firm z sektora metali, drewna i materiałów kompozytowych jako lidera technologicznego z innowacyjnymi systemami i zespołami narzędzi.
 

Widok:

 

100000074000

BENZ

Dostępny
207,87 zł NETTO: 169,00 zł