Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Klasa sama w sobie ;) To duża przyjemność posługiwać się narzędziem dla 65 latka , którego nie bolą potem ręce. Wyśmienite rezultaty polerowania Znakomity i skuteczny Sprzedawca uszkodził płytkę frezu krzywiąc ją o milimetr, przez co pióro w wpust z jednej strony ... więcej

   Szyny prowadzące

   Nowy, wygodny system szyn prowadzących F ułatwia czyste i dokładne cięcie, wolne od wyrw z wieloma maszynami firmy MAFELL. Zalety nowego systemu szyn prowadzących firmy MAFELL są, oczywiste:

   - Łatwe przedłużanie dzięki nowo zaprojektowanym stalowym elementom łączącym.

   - Każde kolejne wydłużenie szyny jest idealnie proste dzięki samopozycjonującym się elementom łączącym.

   - Z wymiennym zabezpieczeniem przeciwodpryskowym uzyskuje się szybkie, czyste i wolne od wyrw przekroje.

   - Bardzo lekkie dla optymalnej obsługi.

   - Gwarantowane zabezpieczenie przeciwślizgowe dzięki dwóm gumowym paskom na spodniej stronie szyny.


   Przy pomocy 2 ścisków stolarskich szyna prowadząca może zostać dodatkowo przymocowana do obrabianego materiału. 100% precyzja i czyste przekroje: system szyn prowadzących firmy MAFELL z zabezpieczeniem przeciwodpryskowym.
   Dwa wymienne paski na spodzie szyny zapewniają dobrą przyczepność i jednocześnie ochraniają powierzchnię obrabianego przedmiotu. Aby połączyć dwie szyny prowadzące wystarczy użyć element łączący. Wystarczy wysunąć go z pozycji zaparkowanej i przesunąć wzdłuż żłobień w drugiej szynie.

   Gumowy pasek to zarówno krawędź szyny, jak i zabezpieczenie przeciwodpryskowe. Aby uzyskać idealny rezultat najpierw należy wstępnie przyciąć gumę maszyną zanim zacznie używać się jej na materiale. Górna część szyny pokryta jest specjalną powłoką, która umożliwia łatwe przesuwanie maszyny po szynie, co pozwala skupić się na pracy, a nie na pchaniu maszyny. Nakładka zabezpieczająca, dostarczana w wyposażeniu, zapobiega zahaczaniu się węża ssącego i przewodu zasilającego o koniec szyny. Szerokość szyny odpowiada szerokości stopy maszyny przesuwającej się po jej powierzchni - to kolejny czynnik zapewniający doskonały rezultat cięcia.

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay