Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Klasa sama w sobie ;) To duża przyjemność posługiwać się narzędziem dla 65 latka , którego nie bolą potem ręce. Wyśmienite rezultaty polerowania Znakomity i skuteczny Sprzedawca uszkodził płytkę frezu krzywiąc ją o milimetr, przez co pióro w wpust z jednej strony ... więcej

   Centrum szkoleniowe

   Kursy szkoleniowe MAFELL
   Firma MAFELL oferuje swoim pracownikom efektywne kursy szkoleniowe m.in. w zakresie nauki języków obcych, zarządzania i relacji z klientami. Dokształcanie jest niezbędne jeśli chcemy pozostać partnerem dla naszych klientów nie tylko w sprawach dotyczących technologii i inżynierii.

   MAFELL przekłada teorię w praktykę
   W naszym nowo urządzonym centrum szkoleniowym zapewniamy pełne szkolenia produktowe dla autoryzowanych dystrybutorów firmy MAFELL. W trakcie szkolenia omawiamy i demonstrujemy możliwości poszczególnych maszyn z każdej grupy produktowej.

   Szkolenie produktowe MAFELL
   Na naszych szkoleniach uczestnicy mogą zdobyć szczegółową, popartą doświadczeniem, wiedzę na temat wszystkich maszyn firmy MAFELL. Nasi wykwalifikowani szkoleniowcy nie tylko uczą niezbędnych wiadomości, ale również przekazują cenne praktyczne wskazówki.

    

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay