Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj login lub e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
2220679
e-mail: biuro@punta.com.pl
Zadzwoń do nas przez Skype

Ostatnio dodane opinie
FREZEM 12 MM, rozkroiłem 10 płyt laminowanych 18 mm, było dużo "drobnych" elementów półki szuflady,... Super narzędzie za przystępną cenę Bardzo dobra piła.Super jakość.Jestem w pełni zadowolony Dobra jakość. POLECAM Spełnia nasze oczekiwania więcej

 

Maszyny stolarskie - narzędzia do CNC, obróbki drewna

Specjalistyczne narzędzia i maszyny stolarskie, elektronarzędzia oraz frezy do obróbki tworzyw sztucznych i materiałów drewnopodobnych proponowane przez firmę PUNTA to gwarancja doskonałych efektów końcowych, bez względu na charakter i poziom trudności wykonywanych prac.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innym trwałe i niezawodne maszyny stolarskie, piły do drewna, wiertła do drewna, jak również uchwyty i tuleje do CNC, frezy spiralne, frezy trzpieniowe oraz innowacyjne elektronarzędzia, takich firm jak FESTOOL i MAKITA.

Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów, oprócz narzędzi z oferty standardowej oferujemy także wyroby nietypowe, przeznaczone do zadań specjalnych.

Firma PUNTA specjalizuje się również w sprzedaży używanych maszyn stolarskich, cechujących się trwałością, niezawodnością oraz bardzo konkurencyjnymi cenami.
Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas maszyny stolarskie, głowice do drewna, narzędzia diamentowe do CNC, płytki i noże HSS i HM oraz różnego rodzaju akcesoria będą rozwiązaniami na miarę Waszych oczekiwań.

Maszyny stolarskie FESTOOL

To tylko część naszej oferty. Po więcej maszyn stolarskich firmy FESTOOL zapraszamy tutaj...

 

Maszyny stolarskie MAKITA

Są to jedynie przykładowe maszyny. Po więcej narzędzi MAKITA zapraszamy tutaj...

 

Maszyny stolarskie VIRUTEX

To tylko wybrane przykłady. Po wszystkie oferowane maszyny firmy VIRUTEX zapraszamy tutaj...

 

Frezy do drewna

To tylko kilka przykładowych maszyn. Po więcej zapraszamy do działu frez

 
O PUNTA Ważne informacje Do pobrania Katalogi narzędziowe
DotPay
PLN