Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype

   Ostatnio dodane opinie
   /+ /+ Rzetelny sprzedawca . Przebieg transakcji jak najbardziej na 5 Używam od 15 lat te frezy i wszystko jest ok. Używam ścisków stolarskich 25 lat. takiego rozwiązania jeszcze nie spotkałem . bardzo mocno ... więcej

   Termin realizacji

   2.1 Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie lub w magazynach centralnych producentów.

       Dostępność jest wskazana przy produkcie który Państwa interesuje.

   2.2 Czas realizacji jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania przesyłki do klienta, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.

   2.3 Zamówienie złożone z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

   2.4 www.punta.com.pl. zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru u producenta.

       W takim przypadku Nabywca zostanie o tym fakcie bezzwłocznie poinformowany.

   2.5 Czas otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Czas dostawy przesyłką kurierską DPD w granicach Polski wynosi 1 dzień roboczy w przypadku dostawy do dawnych miast wojewódzkich oraz 1 do 2 dni roboczych w przypadku dostawy do pozostałych miejscowości.

   2.6 O przewidywanym czasie realizacji Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie potwierdzania przyjęcia zamówienia.

   2.7 O dokładnym terminie czyli dzień dostarczenia przesyłki, Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie i przez e-mail w momencie wysyłki towaru z naszego magazynu (prosimy o podawanie adresu e-mail)

   2.8 Dokładną godzinę dostarczenia Nabywca może uzyskać dzwoniąc na info-linię DPD i podając numer przesyłki jaki znajduje się w potwierdzeniu nadania.

   dając numer przesyłki jaki znajduje się w potwierdzeniu e-mail.

   O PUNTA Ważne informacje Do pobrania Katalogi narzędziowe
   DotPay
   PLN
   THB
   USD
   AUD
   HKD
   CAD
   NZD
   SGD
   EUR
   HUF
   CHF
   GBP
   UAH
   JPY
   CZK
   DKK
   ISK
   NOK
   SEK
   HRK
   RON
   BGN
   TRY
   ILS
   CLP
   PHP
   MXN
   ZAR
   BRL
   MYR
   RUB
   IDR
   INR
   KRW
   CNY
   XDR