Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Festool, to zawsze Festool!!! Jak dotąd nie miałem lepszych otwornic. To już kolejna w walizce. Festool, to zawsze Festool!!! Nigdy więcej przewodów! Nobla dla Henryka Festoola:) Połączenie Bluetooth działa wyśmienicie ... W połączeniu z szablonem MFS 700 można zrobić cuda:) więcej

   Aktualności

   Przedłużki FAMAG®1639

   Niejednokrotnie spotykany problem przy głębokich odwiertach... średnica sednika 40 mm, a do wykonania mamy odwiert o zagłębieniu do 150 mm.

   Aby sprostać nawet takim ciężkim zadaniom FAMAG® stworzył serię przedłużek, z którymi mamy możliwość rozszerzenia zakresu pracy sednikami.

   więcej...


   FAMAG® HM-BORMAX³ sednik węglikowy seria 1663

   Stosowane do cylindrycznych odwiertów pospolite sedniki posiadają zamknięte ostrze obwodowe dające stabilne prowadzenie w materiale. Budowa ich ostrzy obwodowych umożliwia stabilny posuw w materiale, jednak nadmierne przegrzewanie się spowodowane tarciem po obwodzie, daje niezadowalający efekt pracy i skraca ich żywotność.

   więcej...


   Środkowce FAMAG® seria 1617 i 1618 (HM)

   Sposobów na wykonanie połączeń ciesielskich w konstrukcjach drewnianych jest wiele. Jednym z najpopularniejszych jest łączenie elementów konstrukcji za pomocą śruby lub pręta gwintowanego.

   więcej...


   Nasadka kątowa / kompensująca FAMAG® PRO 75 symbol 1597

   W praktyce często zdarza się, że połączenia śrubowe leżą w bardzo ciężko dostępnych miejscach. Praca większymi wkrętarkami w takich miejscach jest bardzo ograniczona bądź zupełnie niemożliwa. W takich sytuacjach pozostaje nam tylko praca wkrętakiem i i wykorzystanie możliwości naszych dłoni.

   więcej...


   Otwornice do izolacji FAMAG® seria 2155 z systemem Click&Drill

   Przy budowie nowoczesnych domów lub renowacji starszych obiektów coraz częściej znajdują zastosowanie materiały izolacyjne typu wełna szklana, wełna skalna, styropian, płyty z włókna drzewnego. W praktyce często zachodzi potrzeba wykonania przelotowych odwiertów instalacyjnych w tego typu materiałach.

   więcej...


   Pogłębiacz nasadowy FAMAG® VARIO symbol 2202 i 2204

   Każdy zna ten problem, kiedy w trakcie wykonywania odwiertów pod połączenia śrubowe trzeba wykonać pogłębienia pod główkę wkrętu, a pasującego do średnicy wiertła pogłębiacza właśnie nie mamy pod ręką.

   Z pomocą przychodzi rozwiązanie z asortymentu firmy FAMAG® o nazwie VARIO 90° lub VARIO 180°.

   więcej...


   Wiertło drążone / Sękownik HM FAMAG® symbol 1616.1

   Często zwykłe sękowniki osiągają szczyt swoich możliwości w momencie, kiedy do wykonania mamy czopy z twardych gatunków drewna.

   więcej...


   Zestaw wiercąco pogłębiający z obrotowym ogranicznikiem głębokości FAMAG® seria 3577

   Wiosna, a z nią czas na prace przydomowe. Co powiecie Państwo na nowy taras?Do wyboru mamy szeroką gamę gatunków drewna, z którego można wykonać własny taras. Jeśli decyzja zakupu padnie na twarde europejskie drewno lub gatunek egzotyczny...

   więcej...


   Frezy oscylacyjne FAMAG® 1601 (proste) i 1607 (spiralne)

   Historia frezów oscylacyjnych jest bardzo bogata i sięga czasów, w których zaczęto montować zamki w płycinach drzwi a nie na ich płaszczyznach. Od tej pory, każdy stolarz stał przed wyzwaniem wykonania wzdłużnego otworu, w który osadzano zamek drzwi. Z rynku wyparto zamki montowane na płycinach, a wraz ze zmianami rynkowymi asortymentu nadeszły daleko idące zmiany w rzemiośle stolarskim i parku maszynowym stolarni i warsztatów.

   więcej...


   Uwaga szkutnicy !

   Przy pracach szkutniczych związanych z wykonaniem poszycia jachtu lub łodzi, zachodzi potrzeba ukrycia połączeń śrubowych. Po wykonaniu odwiertu, który jest wystarczająco głęboki i umożliwia osadzenie śruby, zamyka się otwór czopem wykonanym z tego samego materiału z jakiego wykonane jest poszycie.

   więcej...


   Pogłębiacz stożkowy FAMAG® seria 1775

   Prezentujemy Państwu od lat sprawdzony w praktyce pogłębiacz stożkowy FAMAG® serii 1775.

   To znakomite narzędzie idealnie nadaje się do wykonywania pogłębień otworów w drewnie oraz materiałach drewnopochodnych.Dzięki nierównomiernemu osadzeniu siedmiu ostrzy na obwodzie głowicy, możliwa jest praca narzędziem bez drgań.

   więcej...


   Frezować... jak profesjonaliści! Frezy trzpieniowe do drewna FAMAG® seria 3383

   Nie wszystko co się kręci, potrafi frezować. Kręcić się w kółko to nie sztuka. Im niżej sięgniecie Państwo ręką, stojąc przed regałem w sklepie, tym niższe będą ceny oferowanych produktów. Jednakże jakość tych produktów pozostawia wiele do życzenia.

   więcej...


   Wiertło do tralek BORMAX® z pilotem

   Co zrobić, gdy istnieje potrzeba wykonania odwiertów w wangach schodów lub poręczach pod osadzenie tralek i przyłożenia narzędzia pod kątem odbiegającym od 90 ˚?

   Pospolicie używane do tego celu wiertła cylindryczne posiadają żądło, które jest za krótkie. Ich „wejście” w materiał wiąże się z reguły z uszkodzeniem krawędzi otworu, jej wyszczerbieniem i szpecącymi ubytkami wokół otworu.

   więcej...


   Tajemnicze wiertło BORMAX®

   Czyż nie byłoby to wspaniałe... zintegrować właściwości sednika i jego znakomitych cech jako stabilnego narzędzia z właściwościami środkowca do maszyn stacjonarnych jako przedstawiciela nowoczesnego rozwiązania na potrzeby przemysłu. Takie rozwiązanie udało się firmie FAMAG i nosi dumna nazwę BORMAX® .

   więcej...


   Wiertło spiralne ( świder ) FAMAG do twardych gatunków drewna z nożem dolnym - symbol 1493

   Zwykłe świdry funkcjonują bez zastrzeżeń w miękkich gatunkach drewna. Co zrobić, kiedy mamy do pokonania twardszego przeciwnika?

   więcej...

    

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay