Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Co tu dodać profesjonalny sprzęt Co tu dodać profesjonalny sprzęt Produkt z najwyższej półki. Precyzja cięcia, jakość wykonania rewelacja. Moja mała uwaga to ... Jak to Festool - wysoka jakość wykonania. O trwałości trudno jeszcze się wypowiedzieć. Drogo, ale warto. Polecam więcej

   O Serwisie Festool Punta Narzędzia

   Stosowanie oryginalnych części zamiennych zapewnia niezawodność i długi okres użytkowania narzędzi Festool.

   Obok znajdą Państwo szczegółowy elektroniczny katalog części zamiennych, zawierający aktualne ceny. Dzięki niemu można szybko i łatwo ustalić numery katalogowe części do każdej maszyny.

   Warto pamiętać, że przy zakupie narzędzia Festool, Klient otrzymuje przejrzysty rysunek złożeniowy.


   Zamawianie części zamiennych

   Części zamienne mogą Państwo zamawiać poprzez Dystrybutorów Festool. Aby ustalić numer katalogowy wybranej części zamiennej, wystarczy znać typ i numer urządzenia, podany na tabliczce znamionowej (od 2005 r. jest to TNr, a przed 2005 r. był to BNr). Serwis Festool gwarantuje prawidłowy montaż części w urządzeniu.


   Specjalistyczna aparatura serwisowa

   Serwis Festool dysponuje specjalistyczną aparaturą do regulacji i diagnostyki urządzeń. Ponadto Serwis przeprowadza ustawowo wymaganą kontrolę bezpieczeństwa instalacji elektrycznej.Według przepisów kontrolę taką powinien przeprowadzać elektryk po każdym otwarciu urządzenia. Oryginalne części zamienne oraz naprawa przeprowadzona przez fachowców dają pewność, że urządzenie zostało poddane doskonałej konserwacji. Po naprawie wszystkie urządzenia są starannie sprawdzane pod względem bezpieczeństwa instalacji elektrycznej.


   Zużyty sprzęt

   Cykl życia narzędzi Festool jest bardzo długi. Jednak także i on się kończy. Wówczas zużyty sprzęt należy usunąć zgodnie z przepisami. Festool przyjmuje nieodpłatnie stare urządzenia, podobnie jak zużyte akumulatory. Maszyny są rozkładane na części i sortowane według materiałów, a następnie przekazywane do odzysku surowców wtórnych zgodnie z przepisami o ochronie środowiska. Jest to nasz aktywny wkład w ochronę surowców i środowiska.

    

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay