Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype

   Ostatnio dodane opinie
   /+ /+ Rzetelny sprzedawca . Przebieg transakcji jak najbardziej na 5 Używam od 15 lat te frezy i wszystko jest ok. Używam ścisków stolarskich 25 lat. takiego rozwiązania jeszcze nie spotkałem . bardzo mocno ... więcej

   O Serwisie Festool Punta Narzędzia


   Stosowanie oryginalnych części zamiennych zapewnia niezawodność i długi okres użytkowania narzędzi Festool.
    

   Obok znajdą Państwo szczegółowy elektroniczny katalog części zamiennych, zawierający aktualne ceny. Dzięki niemu można szybko i łatwo ustalić numery katalogowe części do każdej maszyny.
    

   Warto pamiętać, że przy zakupie narzędzia Festool, Klient otrzymuje przejrzysty rysunek złożeniowy.

   Zamawianie części zamiennych

   Części zamienne mogą Państwo zamawiać poprzez Dystrybutorów Festool. Aby ustalić numer katalogowy wybranej części zamiennej, wystarczy znać typ i numer urządzenia, podany na tabliczce znamionowej (od 2005 r. jest to TNr, a przed 2005 r. był to BNr). Serwis Festool gwarantuje prawidłowy montaż części w urządzeniu.

   Specjalistyczna aparatura serwisowa

   Serwis Festool dysponuje specjalistyczną aparaturą do regulacji i diagnostyki urządzeń. Ponadto Serwis przeprowadza ustawowo wymaganą kontrolę bezpieczeństwa instalacji elektrycznej.Według przepisów kontrolę taką powinien przeprowadzać elektryk po każdym otwarciu urządzenia. Oryginalne części zamienne oraz naprawa przeprowadzona przez fachowców dają pewność, że urządzenie zostało poddane doskonałej konserwacji. Po naprawie wszystkie urządzenia są starannie sprawdzane pod względem bezpieczeństwa instalacji elektrycznej.

   Zużyty sprzęt

   Cykl życia narzędzi Festool jest bardzo długi. Jednak także i on się kończy. Wówczas zużyty sprzęt należy usunąć zgodnie z przepisami. Festool przyjmuje nieodpłatnie stare urządzenia, podobnie jak zużyte akumulatory. Maszyny są rozkładane na części i sortowane według materiałów, a następnie przekazywane do odzysku surowców wtórnych zgodnie z przepisami o ochronie środowiska. Jest to nasz aktywny wkład w ochronę surowców i środowiska.


           

   O PUNTA Ważne informacje Do pobrania Katalogi narzędziowe
   DotPay
   PLN
   THB
   USD
   AUD
   HKD
   CAD
   NZD
   SGD
   EUR
   HUF
   CHF
   GBP
   UAH
   JPY
   CZK
   DKK
   ISK
   NOK
   SEK
   HRK
   RON
   BGN
   TRY
   ILS
   CLP
   PHP
   MXN
   ZAR
   BRL
   MYR
   RUB
   IDR
   INR
   KRW
   CNY
   XDR