Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00
e-mail: biuro@punta.com.pl

Sugerowane kategorie:

  Producenci:

   Zadzwoń do nas przez Skype
   Lista produktów
   Zapisz się do newslettera

   Ostatnio dodane opinie
   Co tu dodać profesjonalny sprzęt Co tu dodać profesjonalny sprzęt Produkt z najwyższej półki. Precyzja cięcia, jakość wykonania rewelacja. Moja mała uwaga to ... Jak to Festool - wysoka jakość wykonania. O trwałości trudno jeszcze się wypowiedzieć. Drogo, ale warto. Polecam więcej

   Aktualności w Festool Narzędzia u dystrybutora Festool PUNTA NARZĘDZIA Elbląg
   Meble, materiały i akcesoria

   Mobilność staje się coraz ważniejszym czynnikiem codziennej pracy stolarza i nie ma tu znaczenia, czy wykonywana praca odbywa się we własnym warsztacie, czy u klienta.Z mobilnym systemem Festool rzemieślnik z łatwością może przetransportować potrzebne mu wyposażenie z własnego warsztatu na miejsce pracy...

   Transport elektronarzędzi nie stanowi żadnego problemu, narzędzia ręczne znajdują się zawsze pod ręką, a wszystkie te elementy w dogodny sposób są ze sobą połączone i przechowywane.

   Zobacz artykuł prasowy


   Fachowy wykonawca

   Już od początku nazwa CARVEX kojarzyła się z dużą siłą i wyjątkową łatwością pokonywania zakrętów. Zaprojektowana od podstaw prowadnica brzeszczotu oraz regulowane równolegle szczęki prowadzące definiują nową generację CARVEX PS 420, gwarantując w ten sposób najwyższą precyzję cięcia...

   Dużą moc oraz niezrównane właściwości cięcia po łuku w nowej wyrzynarce CARVEX PS 420 zapewnia 3800 suwów na minutę...

   Zobacz artykuł prasowy

   Nowoczesny warsztat

   Festool jesienią 2012 r. wprowadza na rynek rewolucyjny system pneumatyczny New LEX Generation. System ten to odpowiedź na wiele kwestii, o których mówi się obecnie w warsztatach lakierniczych, jak np. optymalizacja procesów, zmniejszenie poziomu wibracji maszyn czy oszczędność kosztów energii...

   System New Lex Generation jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych zakładów lakierniczych, które chcą oferować najwyższą jakość usług przy jednoczesnym obniżeniu kosztów własnych i dbałości o zdrowie pracowników...

   Zobacz artykuł prasowy

   Odwiedź Profit Zone!

   „Odwiedź Profit Zone!“ – pod tym hasłem, po raz pierwszy Festool automotive systems zorganizował w tym roku międzynarodowe Show. Podczas wyjątkowych prezentacji przeznaczonych dla specjalnej publiczności Festool Automotive systems zaprezentował najwyższej jakości rozwiązania systemowe. Celem show było bowiem zaprezentowanie szybkich, bezpiecznych i ekonomicznych procesów roboczych gwarantujących długotrwałą rentowność

   Festool „Najbardziej innowacyjną marką roku 2011”

   15 listopada 2011 r. Festool, niemiecka firma z Wendlingen została nagrodzona najwyższym wyróżnieniem Plus X Award jako „Najbardziej innowacyjna marka 2011 roku” w kategorii elektronarzędzi. Dr Sebastian Reschke, Dyrektor Zarządzający Festool GmbH przyjął w Dusseldorfie nagrodę innowacyjności w zakresie technologii, sportu i zdrowego stylu życia.

   więcej...

   Najlepsza Fabryka

   Niemiecki producent elektronarzędzi Festool otrzymał w Norymberdze nagrodę dla najlepszej niemieckiej fabryki. Nagroda została przyznana w ramach konkursu organizowanego wspólnie przez trzy instytucje: Wirtchaftswoche (niemiecki tygodnik o tematyce ekonomicznej), WHU (Szkoła Zarządzania) oraz Insead (obecna w różnych krajach świata Wyższa Szkoła Biznesu). W konkursie porównywano standardy obowiązujące w procesach produkcyjnych.

   więcej...

   Konferencja w Trzebieszowicach

   W dniach 9-11 stycznia 2012 r. w samym sercu Kotliny Kłodzkiej odbyła się Konferencja Tooltechnic Systems (Polska). Tym razem było to wspólne spotkanie Dystrybutorów trzech marek: Festool, Protool i Schneider Airsystems.

   więcej...

   Spotkanie ze studentami Technologii Drewna Uniwersytetu Zielonogórskiego

   W dniu 26 X 2011 r. na terenie Uniwersytetu Zielonogórskiego w Instytucie Edukacji Techniczno-Informatycznej Wydziału Mechanicznego odbyło się spotkanie ze studentami III i IV roku ww. Wydziału specjalności Technologia Drewna.

   więcej...

   Klasa Festool Automotive

   Podpisanie umowy o współpracy z Zespołem Szkół Mechanicznych Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 im. Św. Józefa w Białymstoku.

   więcej...

   Festool Made in Germany

   Czy w dzisiejszych czasach, kiedy większość firm przenosi produkcję do krajów o niskich kosztach pracy, utrzymywanie fabryki w Niemczech jest uzasadnione? Czy symbol „Made in Germany” ma jeszcze znaczenie dla klientów? Festool odpowiada “zdecydowanie tak”. I ma na to mocny dowód: produkty Festool “Made in Germany” postrzegane są w 68 krajach świata jako synonim jakości, kompetencji, innowacyjności i profesjonalizmu.

   więcej...

   Udział w Międzynarodowych Targach Drewna DREWOOD

   W dniach 18-20 marca br. we Wrocławiu odbyła się VI edycja Międzynarodowych Targów Drewna DREWOOD. Pokazy narzędzi Festool prowadzone były na stoisku przygotowanym przez naszego wrocławskiego Dystrybutora - firmę ELEKTRO SERWIS.

   więcej...

   Zielony Festool

   Festool od wielu lat przywiązuje dużą wagę do kwestii ochrony środowiska. Proekologiczne podejście przejawia się na wielu płaszczyznach: od stosowania recyklingu, poprzez nacisk na redukcję emisji CO2, nieustanne zmniejszanie nakładów energii na produkcję, po korzystanie z systemów zasilania energią słoneczną. Co równie ważne, niemiecki producent kładzie szczególny nacisk na jakość swoich wyrobów. Produkty trwałe użytkowane są znacznie dłużej, co ogranicza skażenie środowiska.

   więcej...

   Pokaz narzędzi w Warsztatach Szkolnych w Reszlu

   15 lutego 2011 r. w Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu (woj. warmińsko-mazurskie) odbyła się prezentacja elektronarzędzi Festool. Spotkanie zostało przygotowane z myślą o uczniach Szkoły – przyszłych stolarzach i technikach technologii drewna.

   więcej...

   Konferencja Dystrybutorów Festool - Kudowa Zdrój 2011

   W dniach 16-19 stycznia 2011 r. w Kudowie Zdrój odbyła się konferencja Dystrybutorów Festool. W programie znalazły się m.in.: podsumowanie minionego roku, prezentacja nowości oraz aktywny wypoczynek w górskim kurorcie.

   Zobacz artykuł prasowy

   Test wyrzynarki CARVEX

   W listopadowym wydaniu Gazety Narzędziowej przedstawiono wyniki testów, jakim poddano wyrzynarkę CARVEX. Czy nowa technologia spełniła oczekiwania?

   Zobacz artykuł prasowy

   SOS Wioski Dziecięce w Polsce

   Festool nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce w Polsce - organizacją dobroczynną, która opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi.

   więcej...

   Klasa Festool
   Klasa Festool to autorski program firmy Tooltechnic Systems (Polska) Sp. z o.o., realizowany przy współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Garbatce-Letnisku.

   więcej...

    

   O PUNTA Do pobrania Ważne informacje Katalogi narzędziowe
   DotPay