Zebrane punkty można wykorzystać do odbioru nagrody w naszym sklepie.
Punkty przydzielamy tylko dla Klientów zarejestrowanych.
Układ PPS-60L do pomiaru wilgotności i temperatury w suszarniach.
Producent: TANEL
Układ do pomiaru wilgotności i temperatury w suszarniach.
Urządzenie przeznaczone jest do bieżącej kontroli podstawowych parametrów suszenia drewna. Umożliwia pomiar: wilgotności drewna (w trzech punktach), wilgotności powietrza i temperatury. Wszystkie układy elektroniczne umieszczone są na zewnątrz suszarni, w obudowach typu ED2030 o stopniu ochrony IP-65.
Produkowane są dwa podstawowe modele układu:
- Na zewnątrz, na ścianie komory suszarniczej, w jednej obudowie zainstalowany jest zespół przetworników (ZP) i odbiornik (ZO) umożliwiający odczyt wyników.
- Na zewnątrz, na ścianie komory suszarniczej zainstalowany jest tylko zespół przetworników (ZP), a odbiornik (ZO) może znajdować się w odległości do 100 m od komór. Do jednego odbiornika (ZO) można przyłączyć 5 zespołów przetworników (ZP).
| Tabela cech produktu | |
| Zakres pomiarowy | Wilgotność drewna: 8 % - 60 % wilg. bezwzgl. Wilgotność powietrza: 30 % - 95 % RH Temperatura: 20°C - 120°C |
| Sposób pomiaru | Wilgotność drewna: pomiar rezystancji Wilgotność powietrza: jednorazowy sensor chemiczny Temperatura: sensor rezystancyjny |
| Zasilanie | 220V, 50Hz |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
frezy cmt piły do drewna uchwyty do cnc materiały ścierne festool makita wiertła do drewna piły CMT frezy ścinowe noże strugarskie piły do wielopił szybkozłączki tuleje zaciskowe wiertła dwustopniowe płytki wymienne frezy diamentowe głowice do okleiniarek elektronarzędzia MAKITA wilgotnościomierze podcinaki FREUD piły do elektronarzędzi ssawki do cnc głowice frezarskie frezy spiralne ściski stolarskie pogłębiacze do drewna przedłużki do frezów łożyska frezy do drewna zestawy frezów piły taśmowe krążki ścierne noże TERSA krzywik do frezowania noże bruck szablon do elips noże centrofix noże centrolock piły FREUD głowice do strugarek





Pobierz ofertę w formacie PDF



